Zúčtovanie Emocionálne Hmotnosť Liečiť Telo

Energetické Intuícia Tela

Pravdepodobne majú celkom dobré porozumenie svoje fyzické telo, ale máte povedomie o svoje energetické telo? Všetko je energia, z obývacej na neživé a energetické telo je neustále v interakcii s fyzickým. Krásy vaše energetické telo je, že nie je ohraničený čas, priestor, alebo akékoľvek fyzické obmedzenie.

Nie je úžasné uvedomiť si, že vy ste nikdy energicky oddelených od tých, ktoré máte radi a veci, na ktorých vám záleží. Čas a vzdialenosť sú naozaj vôbec nič.

Bezhraničnej povahy naše energetické ja je to, čo vyškolený zdravotnícky intuitívne používa spojiť s ľuďmi, nikdy stretnúť tvárou v tvár. Klient môže byť sedí vedľa žiaka alebo na druhej strane planéty.

S klientom na základe povolenia, intuitívne môže “vidieť” vo vnútri vášho tela, a vnímať detaily o svoj fyzický a emocionálny stav – vrátane vecí, ktoré ste nikdy zdieľané s nikým. Starostlivo, certifikované lekárske intuitívne môžete tento nástroj použiť, poskytnúť odpovede nie získaných inými prostriedkami.

Príklad

Cynthia* vyžiadali lekárske intuitívne hodnotenie pred niekoľkými mesiacmi. Ako súčasť jej žiadosť, ona za predpokladu, len jej meno a vek. Autentické lekárske intuitívne bude pevne trvať na tom, žiadne ďalšie informácie, ako je táto. Akékoľvek ďalšie informácie môžete cloud žiaka jeho vnímanie a vytvoriť ťažkosti, ktoré im umožňuje ísť priamo do energie.

Hodnotenie ukázalo, že Cynthia bol prechádza obrovské množstvo vnútorný boj. Mohli sme vidieť, že bola stále bojujú prísne klimatizácia od svojej mladosti a zdalo sa majú vnútorné “tug-of-war” sama so sebou, neustále pričom jeden krok vpred svoj život, potom tri kroky späť. Emocionálne mýta bol tiež spôsobuje fyzické straty zo zníženia hodnoty. By sme sa cítili oslabujúce boj s chronická bolesť a vyčerpanie v rámci Cynthia.

Celý písomnú správu o týchto a iných intímnych detailov bola poskytnutá Cynthia s intuitívnym telefónne konzultácie. Ona potvrdila a vypracovaná na všetky informácie v správe, vrátane jej fyzickú kondíciu. Napríklad, aftereffects z oppressively náboženské detstva stále ju nasledovala na okolo 48 rokov. Otáľania bol denný prekážkou a niečo bojovala prehratú bitku. Ako hodnotenie objavil, Cynthia bol jasný žena s podnikavý duch svätý, ktorý opakovane “poraziť” sama dole.

Budú môcť doslova “vidieť” sama jasne na papier a cítiť sa liečivé interakcie s jej lekárskej intuitívne, Cynthia konečne prišiel podmienok s tým, čo bolo príčinou jej fyzický a psychický stres. Dnes ona je pocit merateľné úľavu emocionálne a ako výsledok fyzické príznaky boli eliminované alebo výrazne znížiť.

Energický A Emocionálne Preťaženie

Informácie odvodené z Cynthia je energetické telo objavili vo forme, čo nazývame energetické preťaženia alebo negatívne energetické bloky. V podstate energetické preťaženia formy, keď ich myseľ nie je načúvať potrebám organizmu.

Vibračné frekvencie emocionálne poruchy uvoľňovania narušil energie cez myšlienky a činy, a vytvorenie viac, čo je veril, a vrátenie rovnakú energiu späť k vám.

Hovoria, že myseľ je v stave núdze, cez fyzické ochorenie. Fyzická ochorenie je jednoducho to, čo telo používa získať našu pozornosť. Ale ak budeme konať na toto utrpenie s angry myšlienky a škodlivé akcie na seba a druhých, sme doslova vytvoriť prostredie, v ktorom sme bloku súcit a lásku. Vnútorne, táto energia bude blokovať prenos hormónov, ktoré stimulujú bolesti úľavu, pokoj a uzdravenie.

Keď sa človek naučí pochopiť synchronicity tela, mysle, ducha a tela, energie a stať sa viac v jednej osi, čo umožňuje energiu prúdiť telom. Tým, že stále viac empatické a súcitu s nami, sme sa dozvedeli spôsoby, ako liečiť a vrátiť sa k našej ideálne vyváženie.

Uvedomiť si svoje fyzické telo, a čo to hovorí cez svoje jemné správy, pomáha prístup a pochopiť svoje emocionálne a kognitívne štátov, konečne si uvedomil, ako váš osobný prejav cyklus funguje.

Opatrenia Na Nápravu

Vyškolený Zdravotnícky Intuitívne vie, že fyzické “narážky” nikdy prebiehať izolovane, ale sú vyvolané emócie, ktoré nastolili veci, ako vzťahy, rodinné problémy, alebo zmätok, viac stresujúce, skreslený myšlienky.

Dobrou správou je, že vaše energetické telo, ktoré sa používajú fyzické telo na “stiahnuť” informácie, ľahko a rýchlo otvorí na liečenie. Prvý a najdôležitejší krok pri liečení je uvedomiť si, energetického zaťaženia a ako je to špecificky ovplyvňujú váš život a vaše telo.

Dokonca aj ľudia, že vedome využívať svoju intuíciu, vyhľadajte Lekárske Intuitívne Hodnotenia byť poučný zážitok. Mylná predstava je, že len osoby s ochorením by mali vyžadovať Lekársku Intuitívne hodnotenie. To nie je pravda. V skutočnosti, ľudia pocit “prilepené” v živote situácie, tých, ktorí chcú napredovať, alebo dokonca tí, ktorí sa “len zvedavý,” sú často unesený informácie a kľúčové poznatky, ktoré získali.

Môže to byť pochopiteľne ťažké vidieť náš život a situácie v objektívnom svetle. Stresujúce myšlienky, vnútorný predsudky a túžby sa často cloud náš náhľad. Certifikované Lekárske Intuitívne prináša informácie s starostlivosť, súcit a detaily, ktoré sú jedinečné pre vás. Budete vidieť, kde ste fyzicky a psychicky “zablokovaný” a čo je ešte dôležitejšie, môžete sa začať chápať riešenie a cestu vpred.

Môžete mať život chcete: zdravé, vášnivý, bohaté a radostné – zaslúžite si to.

LEAVE A REPLY