Veľkosť Penisu a Dlhšia Výdrž – 2 Silné Spôsoby Ktoré Preukázatelne Zväčšia Váš Penis pre Skvelý Sex

zmyselne-parAzda všetci muži chcú veľký penis a dôvod vôbec nie je pritiahnutý za vlasy. Všetci chlapi (vrátane vás) chcú mať silu potešiť a uspokojiť ženy ešte viac.

Muž s väčším penis ma titan gel schopnosť ľahko stimulovať citlivé časti ženskej vagíny. To zvíši jej sexuálne potešenie a pomôže jej dosiahnuť vrchol jednoduchšie, spôsobujúc viaceré nervy vrúce orgazmi.

Keď viete, že môžete ľahko uspokojiť ženu, vaše zvýšené sebavedomie vám dovolí vydržať oveľa dlhšie.

Podelím sa s vami o dva veľmi efektívne spôsoby, ktoré vám prinesú dlhší a hrubší penis.

Dvíhač osušiek

Všetko, čo pre tento cvik potrebujete je flanelovú osušku a 15 minút času sám pre seba.

Krok číslo 1: vztýčte svoj penis.
Krok číslo 2: dajte si osušku na svoj penis, bližšie ku základu svojho penius
Krok číslo 3: napnite svoj penis tak aby sa osuška zdvihla nad zem a potom ju pomaly položte naspäť, do pôvodnej podoby.

Pre najlepšie výsledky, zopakujte tento cvik až 25-krát, každý deň. Zo začiatku môžete mať problem zopakovať cvik 25-krát, kvôli vývoju svalov v pubickej časti, no neskôr by to nemal byť problém.

Ak vám to nejde, nebojte sa, po čase sa vám 25 opakovaní podarí bez stresu.

Dojenie

Ďaľší skvelý spôsob, pomáha širšiemu penisu. Je prezývaný “dojenie”, pretože pripomína pohyby pri tradičnom dojení. Na tento cvik, je vhodné používať aj lubrikant na vodnej báze.

Krok č. 1: dostante svoj penis do polovztýčeného stavu.

Krok č. 2: silno uchopte svoj penis pri koreni tak, aby vaše prsty vytvorili znak “ok”, ale nie tak silno, aby to spôsobovalo bolesť.

Krok č. 3: pomaly kĺzajte rukov po penise, až ku žaluďu, s cieľom napumpovania čo najväčšieho množstva krvi. Hneď ako sa dostanete ku žaluďu, začnite ten istý proces od koreňa, druhou rukou.

Väčšina užívateľov týcho techník si rozdiel všeimne približne po 2 až 3 týždňoch každodenného cvičenia.

Zväčšiť si ho je jednoduché

Aj keď penis nie je sval, je veľmi podobný iným častiam tela – ak s nimi necvičíte, nikdy nebude taký dobrý.

Predstavte si, že ste nikdy predtým necvičili; predstavte si aký by ste boli zoslabnutý. Väčšina mužov, vrátane vás, má nevyvynutý a neschopný penis. Teraz to môžete zmeniť. Buďte CHLAPOM, akým máte právo byť.

Rada: Použite dobrý predlžovač penisu

predlzovac-penisuPoužívanie predlžovača penisu môže zafungovať, nakoľko naše telo má priordzenú schopnosť naťahovať sa a rásť. Je to medicínsky dokázatelné.

Vo svete možno taktiež vidieť viacero úctyhodných natiahnutý. Napríklad viacere kmene si už po stáročia naťahujú rozličné časti tela (vrátane krkov a ušných lalokov).

V každom prípade, pozrime sa na to z medicínskeho hladiska. Lekári používajú trakčné zariadenia na zväčšnie tkanív počas rekonštrukčnej chirurige; ortopédi používajú túto metódu na predĺženie končatín a na miestach, kde je originálna koža natiahnutá, narastie koža nová.

Ako môžete vidieť, pricípy bunkovej mitózy (procesu, počas ktorého sa bunky delia) sú aplikované pri naťahovaní tkanív. Mitóza je základný process na opravu tkanív.

Keď sa penis natiahne, je vystavený miernemu tlaku a napätiu, podporujúc vývoj nových buniek, na uvoľnenie tlaku. Je to teda opravný mechanizmus. Týmto spôsobom sa môžete dopracovať ku zväčšniu penisu, použitím spolahlivého a bezpečného predlžovača penisu.