Ako Strava A Stále Jesť Všetky Potraviny, Ktoré Máte Radi

Ako schudnúť a Stále Jesť Potraviny, ktoré Máte Radi

Pred začatím akéhokoľvek druhu chudnutie alebo vhodnosti cesta, je to vždy dobré poradiť sa so svojím lekárom. Zatiaľ čo tento článok vám poskytne niekoľko skvelých chudnutie tipy, iba lekár bude vedieť, či právne poradenstvo, právo svoj životný štýl.

Je to mylná predstava, že chudnutie znamená obmedzenie druhy potravín, ktoré jete. Všetci sme nevideli; priateľa začína nová diéta a zrazu všetko, čo jesť, sú šaláty a kuracie prsia. Nie je nič zlého s jedlom tie druhy potravín, keď sa chcete vrhnúť libier, ale je to úplne nesprávne domnievať sa, že musíte jesť tie potraviny na chudnutie.

Tam to naozaj iba jedno pravidlo, ktoré je potrebné dodržiavať, keď sa pokúšate schudnúť. Magic pravidlo je:

Kalórií, Kalórie Z

To je to, že ľudia. Ako dlho, ako ste sa uistiť, že ste konzumovať menej kalórií, ako ste vynaložení, potom sa vám bude chudnúť. Mohli by ste prakticky vyplniť vaše kalórií s brownies a ako dlho, ako ste vynaložení viac kalórií, ako vaše potraviny, zistíte, že číslo na ktoré magic rozsahu vás bude znižovať v priebehu času. Teraz, môžem odporučiť, že budete jesť len brownies vyplniť vaše kalorickej potreby? Absolútne nie. Bod sa snažím urobiť, je, že predstava, že musíte jesť niektoré potraviny na chudnutie je nezmyselné.

Tak, ako viete, koľko kalórií musíte konzumovať?

Jednoducho povedané, všetko, čo musíte urobiť, je nájsť calorie calculator. Tam sú stovky, aj tisíce kalórií kalkulačky na celom webe. Jednoduché vyhľadávanie Google vám pomôže nájsť ich v pohode. Jedna vec, ktorú chcete poznámku, ktorú chcete nájsť kalórií kalkulačka, ktorá vám dáva množstvo kalórií, potrebovala schudnúť. Niektoré kalkulačky môžu len vám množstvo kalórií, ktoré potrebujete na udržanie svojej hmotnosti, takže uistite sa, že ste opatrní s vyhľadávania rozdiel. Niektoré kalkulačky bude dokonca vám množstvo sacharidov, tukov a bielkovín musíte konzumovať denne. Tieto kalkulačky sú dokonca lepší, pretože s tými macronutrient sumy, ľahko si môžete presne určiť, koľko kalórií každého potrebujete schudnúť.

Musím dodržiavať macronutrient sumy?

Keď príde dole, naozaj nie. Tak dlho, ako môžete vymyslieť množstvo kalórií, ktoré potrebujete z kalkulačky, ste naozaj mohli len sledovať kalórií, ktoré jete, a uistite sa, že nechcete ísť vyššie číslo. Avšak poviem vám, že tieto osobitné macronutrient sumy bude podporovať lepšie zloženie tela. Diéty, ktoré je primerané množstvo tukov, sacharidov a bielkovín bude mať za následok viac svalovej hmoty a menej tuku.

Ako sa môžem uistiť, nie jesť príliš málo kalórií?

To je VEĽKÁ otázka. Krásy kalórií kalkulačky, najmä z dôveryhodných webových stránok, je, že si uistite sa, že vám kalórií, ktoré bezpečne schudnúť. Väčšina z nich bude dať vám v niekde okolo 250-500 kalorického deficitu. Toto je ideálny rozsah schudnúť. Na 250 kalórií nižšie údržba stratíte kdekoľvek medzi .5-1 libru týždenne. Deficit 500 kalórií bude vidieť stratíte kdekoľvek od 1-2 libier.

Čo ak budem chcieť prísť o viac ako 2 libier týždenne?

Nemusíte. Okrem prvý týždeň diéty, kde sa ľudia môžu stratiť viac ako 5-6 kíl, pretože strata vody hmotnosť, nechcete stratiť viac ako 2 libier týždenne. Dôvodom je, je strata hmotnosti o viac ako 2 libier by ste na nebezpečne nízkokalorická úrovniach. Tieto hodnoty vám môže pomôcť stratiť väčšiu váhu v krátkodobom horizonte, ale vaše telo sa prispôsobiť v priebehu času. Budete nakoniec sa dostanú do bodu, kde sa môžete zastaviť chudnutie s vašou už nízkej kalorickej hodnoty, a potom, čo by ste urobili? Nemôžete ísť nižšie s kalórií, inak by ste sa od hladu.

Tým sa držať 2 libier týždenne, musíte zaistiť, pomalé a stabilné chudnutie s minimálnym šancu negatívne účinky na zdravie.

Čo sa stane, ak som trafil planiny a nemôžete stratiť viac, hmotnosť?

S nejakú kalorického obmedzenia, vaše telo bude nakoniec upraviť a môžete vidieť váš úbytok hmotnosti zastavil. Nikdy strach, však, tam sú niektoré veci, ktoré môžete urobiť, aby sa dostať cez vaše planiny.

Pre začiatok, pridanie kardio na týždenné cvičenie vám môže pomôcť dostať cez planiny. Streľba na kardio asi 2-3 krát týždenne, môže sa bezpečne pridať do vášho kalorického deficitu a dostať vás späť na chudnutie.

Ďalšia vec, ktorú môžete urobiť, je plán deň “žiadne počítanie kalórií” každé 2 týždne. V tento deň, si môžete jednoducho jesť, ako si vybrať bez obáv sledovania každý kus jedla. Len si dajte pozor, ísť príliš cez palubu. Bod č počítanie deň je pridať kalórií, aby vaša strava, takže vaše telo môže resetovať a začať straty libier znova. Buďte opatrní! Nechcete jesť tak veľa, že si nastaviť svoje ciele chudnutie príliš ďaleko.

Takže to je to, že ľudia. Už si musieť nasledovať šalát a kura stravy. Pokojne jesť všetky potraviny, ktoré chcete, ako dlho, ako môžete zostať pod úrovňou vášho kalorického príjmu potreby.

LEAVE A REPLY