Ako Stratiť Toxické Tuku

Mnohí ľudia by chceli vedieť, ako sa čistí telo toxínov. Jeden spôsob, ako by bolo rýchle. Ak sa chystáte na rýchlo, v západnej kontexte potom budete musieť povoliť pre váš zaneprázdnený životný štýl a skutočnosť, že veľa ľudí z rodiny, na svojich spolupracovníkov, sa môže závisieť na vás, vašej práce, a dokonca aj váš dobrý vzťah. Hladovanie býva skrátiť svoj temperament a trpezlivosť. Takže, prvý trik moderný muž alebo žena, by mali zvážiť, keď sú myslenia pôstu je pojem lámaniu rýchlo. Oznámenie slovo raňajky je v podstate by to ohrozilo váš rýchlo, alebo ak chcete, prerušenia vašej “nie jesť cyklu.” Dôsledkom toho je, môžeme použiť hodín, keď sme sa spí ako súčasť nášho najlepšieho času. Zvyšok rýchlo, môže byť ukončené medzi prebudení a obed. Niektorých ľudí neraňajkuje vôbec, takže to nie je taký úsek. Napodiv, ak sa chystáte, aby sa to naozaj rýchlo, budete potrebovať, aby to úsek. Musíte cítiť rýchlo. Takže by ste mali jesť raňajky na všedné dni a len rýchly jeden deň v týždni. Povedať Nedeľu. Inými slovami, ak budete uvažovať pôst, to v deň, keď by ste nemali byť spustený sami otrhaný s pochôdzky a práce. Mali by ste rýchlo za čo najkratšom možnom čase, tak, že nemáte skutočne zle, vplyv ostatných. Nikdy rýchlo, bez konzultácie s vaším lekárom.

Ako pre seba, nikdy som rád účinky pôstu tak som sa ísť na očistenie.

Čo je očistenie? Najprv pripraviť sami na očistenie zavedením viac vody do svojho jedálnička a menej sódovky a menej kávy. Oznámenie nechcel som povedať, že “bez kofeínu. “Len znížiť množstvo. Teraz by som povedať, aby podobné poznámky o očistenie, že som o rýchle. Skúste to v čase, keď to nebude nepríjemnosti seba alebo iných. A poraďte sa s lekárom skôr, ako môžete urobiť, aby sa ubezpečil, že je to ok. Teraz, ako som purge je piť 4 rovno šálok čaju povedať, že v dvoch hodín dvakrát týždenne, v sobotu a v nedeľu. Mohli by ste líšiť čaj získať všetky anti-oxidanty a blahodarné účinky čajov, ale som lenivý a dal som sa tých zlých chlapcov všetko v rovnakého pohára a znova použiť čajové vrecúška do čaju má konzistenciu vody. V sobotu som mix čierny čaj a zelený čaj. V nedeľu som mix čiernej, zelenej a harmanček čaje spolu a pijú štyri šálky. Dal som trochu vody v pohári a mikrovlnná rúra. Keď jeden pohár sa spotrebuje som vyplniť pohár s vodou znova a mikrovlnná to znova. Keďže nemám zmeniť čajových vrecúšok každý pohár je postupne slabšie. Nemám dať niečo v čaji. Len voda. Je to súčasťou detoxikácie. Neskôr, keď som si kávu, nechcem dať cukru v tom, že buď. Nemôžem naznačujú, že budete držať diétu, pretože niektorí z vás možno za to príliš extrémne. Ale to sa roztaví libier mimo mňa. Jem veľmi málo cukru. Č púšte. Č sušienky. Veľa vody, veľa zeleniny a ovocia. Mäso a syr sú stále v ponuke. Milujem lasagne. Hamburgery, pizza a cestoviny sú stále v pohode. Najväčšie tajomstvo diéty viem, že je to: nie je diéta. Skôr, ako zmeniť spôsob, akým jete pre život. Je to oveľa jednoduchšie, že spôsob, ako. Nikdy nebudem jesť iné palacinky alebo vafle. Budem jesť veľa omelets a klobásy, aj keď. Na omelets a lasagne som jesť veľa zeleniny, v nich. Hej, čo je omeletu bez toho, cibuľa akýmkoľvek spôsobom?

Tu je druhá secret. Druhé tajomstvo: je ťažké zavesiť na hmotnosti, ak nemám jesť cukor. Čo by, aby to bolo zaujímavé pre niektorých z vás je, to znamená, že nemusíte byť raketový vedec, aby schudnúť. Rovnako ako by ste mohli nahrávať vaše denné náklady, ak naozaj chcete rozpočet svoje peniaze, môžete tiež nahrávať svoj denný príjem cukrov, ak chcete schudnúť. Nahrávať vaše škroby rovnako. Ak ste znížiť na tieto, môžete nájsť hmotnosť magicky vytráca. Ach jo, ja cvičenie minimálne 25 minút každý deň. Na stacionárnom bicykli pri sledovaní televízie. Cez víkendy som cvičenie dvakrát denne po 30 minútach.

Ak sa môžete vzdať sódovky.

Snažím sa obmedzovať na jeden môže za deň. Ak ste naozaj vážne schudnúť, potom tam musí byť žiadne nezdravé jedlo na stole v práci. Majú veľa ďasien a veľa vody. Pri prvom cítiť hlad medzi jedlami žuť niektoré žuvačky. Druhý krát, budete cítiť hlad pite vodu. Tretia čas, budete cítiť hlad môžete jesť jablko. Po tom, cyklus začína znova. Najprv si môžu mať držať zbraň. Ďalej môžete mať trochu vody. Ak už máte jesť jablko, potom sa budete musieť striedať medzi ďasien a vody až do obeda. V piatok, keď v oh tak, že užitočné kolega príde s šišky, č šišky pre vás. Jesť jablko miesto.

Rovnako ako u akejkoľvek zmeny v strave alebo cvičení, poraďte sa so svojím lekárom prvej. Ak lekár dáva zelenú, potom môžete skúsiť niektoré z vecí, ktoré robím a vidieť, ak pracujú pre vás.

LEAVE A REPLY