Ste Rokovaní S Prostatou Problémy?

Veľmi často, keď počujeme slovo neplodnosti, sme myslieť na to, ako žena je problém. Toto nie je vždy prípad. Vo väčšine prípadov je veľmi veľa, pár je problém, s obaja partneri majú nejaký blok na ich plodnosť. Ako je to v prípade, je dôležité pozrieť sa na mužské sexuálne a reprodukčné zdravie.Jedno dôležité miesto na spustenie je s zdravia prostaty.

Prostata má dve hlavné funkcie pre mužov a že je močení a ejakulácii. Približne 1/3 semenné tekutiny, ktorá nesie spermie z tela, je vytvorený v prostate. Ak prostaty je rozšírené alebo nefunguje správne, nemôže vykonávať túto funkciu efektívne.

Jednou z hlavných funkcií človeka prostaty je produkovať tekutiny.

Tento tekutín prispieva k kvapaliny časť semena a umožňuje sperma voľný tok. Prostata je orech tvarované žľaza, ktorá je jedinečná pre človeka. Keď človek dostane BHP (Benígnej hyperplázie prostaty) je to spôsobené opuch alebo premnoženie žľazy. Tento opuch trvá časť v centrálnej časti žľazy. Následok toho je, keď sa prostata rozširuje, to constricts močovej trubice znižuje prietok moču. Vyprázdňovanie močového mechúra sa stáva veľmi ťažké, pretože to a to vytvára veľmi nepríjemné a k zhoršeniu situácie. To sa stretáva s mužom, je cyklus spánku, bdenia ich často s “pocit” močiť, pretože močového mechúra je nikdy úplne vyprázdniť. To zase ovplyvňuje jeho emocionálnej pohody, ako aj jeho fyzický.

Problémy s prostatou môže tiež viesť k erektilnej dysfunkcie, čo je ďalší faktor, ktorý môže mať priamy dosah na človeka, plodnosť. Ak sa človek nemôže dostať a udržať erekciu, ejakulácia nemôže nastať a tehotenstvo nie je možné dosiahnuť. Tam je ďalší stav nazývaný spätnú ejakulácie, kde spermie sa uvoľňuje späť do močového mechúra namiesto z penisu. Môže to byť spôsobené tým, že niektoré lieky, poškodenie prostaty, a prostaty chirurgia.

Aj mužov môže mať hormonálna nerovnováha, kde mužského hormónu je príliš nízka.

Testosterón musí byť na určitej úrovni pre všetky tieto funkcie pracujú správne a efektívne. Keď sa testosterón je príliš nízka, môže mať za následok znížené libido a zlú kvalitu spermií alebo nízky počet spermií sa počíta.

Tieto problémy nie len nosiť so sebou zrejmé, fyzikálne účinky, ale sú tu aj niekedy hlboké psychologické účinky tieto fyzické problémy. Existujú určité konvenčné lieky, ktoré môžu byť použité na liečbu, mnoho z týchto podmienok. Jedno však musí urobiť ich výskum vedľajšie účinky týchto liekov, najmä pri pár chcú otehotnieť dieťa. Viac prirodzený prístup k liečbe týchto problémov je pomocou ajurvédskej lieky. Tieto lieky liečbu koreň problémov a rovnováhu tela tak, že to môže fungovať správne.

Jeden účinný, ale len zriedka odporúča technika riešiť problémy s prostatou je niečo, čo nazýva Masáž Prostaty. To je robené tým, že sa držať prst do konečníka a masáže proti steny konečníka. Môžete nosiť latexové rukavice na to. Ak máte veľmi milujúci partner, váš partner môže tiež urobiť to pre vás príliš. To je veľmi navrhol za uzdravenie a tiež pomáha spôsobiť prietok krvi a zmierniť mnohé problémy spôsobuje zablokuje prietok moču. Masáž prostaty je masáž alebo stimuláciu mužskej prostaty pre sexuálnej stimulácie alebo lekárske účely. Na lekárske účely, ktoré sú len zriedka hovorí o v západnej kultúry, ale oni existujú a ak ste to skúsiť si nájsť prácu.

Mnoho účinných bylinných boli uvedené v Sushruta samhita a Yogaratnakar, ktoré sú Ajurvédske texty z Indie. Spolu s správneho životného štýlu a stravovania zmeny, Ajurvédske bylinné liečby sa dostanete na cestu plnú rán.

LEAVE A REPLY