Srvátkový Protein Pre Zhadzovanie Tuku

Srvátkový proteín je veľmi cenená živina pre športovcov. Avšak, aj keď nie ste športovec, srvátkový proteín sa často používa na stimuláciu spaľovanie tukov a pomôže vám dosiahnuť vaše ciele v chudnutí.

Čo to je?

srvatkovy-proteinKravské mlieko sa skladá z dvoch proteínov, kazeínu a srvátky. Kazeín je obsiahnutý v syre, lunchmeatu, rôznych omáčkach a samozrejme v zmrzline a dokonca aj v sójových výrobkoch, pretože dodáva smotanový pocit v ústach a chuť, po ktorej mnoho ľudí túži. Srvátka, ktorá zahŕňa asi 20% proteínu v mlieku, je viac rozpustný proteín, čo znamená, že je stráviteľnejšie.

výhody

Okrem toho, že je veľmi ľahko stráviteľná, srvátka je taky chudnúci proteín, ktorý uvoľňuje hormóny, ktoré majú vplyv na hladinu cukru v krvi, metabolizmus a pocit sýtosti. Stručne povedané, tento proteín vám pomôže cítiť sa plnšie a súčasne optimalizovať váš metabolizmus pre spaľovanie tukov.

Keď je konzumovaný v čistej forme, je to čistý zdroj bielkovín bez laktózy, tuku alebo cholesterolu.

Vaše telo spotrebuje viac energie na trávenie bielkovín, čo má za následok viac spálených kalórií.

Srvátkový proteín obsahuje leucín, čo je aminokyselina, ktorá pomáha zachovať svalové tkanivo a zároveň podporuje odbúravanie tukov. Tiež obsahuje viac ako leucínu mliečne proteíny, vaječné proteíny a sójové proteíny.

Vápnik, ktorá je v srvátke tiež, je spojený s pomocou so spaľovaním telesného tuku.

Stručne povedané, srvátka ponúka množstvo výhod pre záujemcov o spaľovanie tukov, budovanie svalov a zdravý životný štýl. Jediná nevýhoda srvátkového proteínu je možná nevhodnosť pre na mlieko alergické ľudí. Mnoho ľudí, ktorí sú alergickí na mlieko, je alergických na jeden alebo oba proteíny, kazeínu a / alebo probolan 50 cena srvátku. Ak ste alergickí na mlieko, môže byť užitočné skúsiť malé množstvo srvátky a tak zistiť, či ste na ňu alergickí. Možno ste alergickí len na kazeín.

Takže Ako Ho Konzumujete?

Je predávaný vo forme prášku v mnohých obchodoch so zdravou výživou a v obchodoch so športovou výživou. Je typické konzumovať ho ako nápoj a miešať ho s vodou. Môžete si tiež zakúpiť predmýchané náppoje sa srvátkovým proteínom.

Mnoho ľudí priznáva, že to nie je práve najlepšie chutiaci produkt, avšak pri zmiešaní s džúsom alebo mliekom, môže chutiť trochu lepšie a výhody nemožno poprieť. Pri nákupe sa uistite, že kupujete kvalitný srvátku. Skontrolujte štítok a uistite sa, že je tam napísané, že buď srvátkový proteín, alebo koncentrát srvátkového proteínu. Nemusí obsahovať nič iné.

Pite srvátku ako súčasť pred alebo potréningového pitie alebo ako vašu dopoludňajšiu alebo olovrant. Proteín vám pomôže mať energiu celý deň, zatiaľ čo bude vyživovať vaše svaly, zlepšovať váš metabolizmus a pomáhať spaľovať tuk.

Srvátkový proteín je dôležitou súčasťou programu športovej výživy, pretože je to ideálna výživa pre svaly, avšak je to tiež skvelý produkt na zhodenie nadbytočnej váhy. Skúste to ešte dnes.

 

LEAVE A REPLY