Spirulina – recenzia, názory, cena, kde kúpiť

V tejto modernej dobe žijeme, agresívny marketing má viesť ľudí ku konzumácii viac spracované a nezdravé potraviny. Sú potraviny, ktoré sú zavedené s tuky, cukor, soľ, a sacharidy, ale chýbali základné živiny a vitamíny, ktoré naše telo potrebuje. Všetky tieto viesť k nárastu telesnej hmotnosti a prípadne obezity a zdravotné problémy. V skutočnosti je alarmujúce štatistiky uviedlo Ministerstvo Zdravotníctva a Ľudských Zdrojov v USA hovorí, že 66% dospelej populácie sú buď obéznych alebo s nadváhou. To je ako priemer z 2 v každom 3 dospelé osoby.

Hoci každý, kto miluje jesť, nikto by niekedy chceli byť nadváhu alebo sú obézni. Tento viesť ľudí, aby rezort na rôzne typy programov chudnutie a doplnky. Ako výsledok, mnoho chudnutie a fitness spoločnosti sú súperia pre ľudí ťažko zarobené peniaze.

Prírodné a bezpečnejšia cesta je vždy tá najlepšia možnosť stratiť tých kíl. Chemické-založené produkty na chudnutie sú to posledné, čo by ste chceli konzumovať, aby sa zabránilo ďalšiemu poškodeniu vášho tela.

To je dôvod, prečo Spirulina a chlorella bolo získanie jej popularite ešte dnes. To je prírodný doplnok stravy, ktorý má schopnosť kontrolovať a udržiavať svoju hmotnosť. Je to skvelý zdroj bielkovín, ktoré nepochádza z mäsa alebo vajec. Počet ľudí, ktorí prijali vegánska životný štýl sa rozhodli pre spirulina pre ich potrebu bielkovín namiesto konzumácie rastlinných bielkovín, ako sú strukoviny.

Takže čo presne je Spirulina?

Modro-zelenej farby a je označovaná ako prírodné “riasy”, rastie v slnečnej alkalické jazerá India, Japonsko, Spojené Štáty a Grécko. To bolo hlavným zdrojom bielkovín pre tisíce rokov ľudia už od čias Aztékov a Mayov.

Spirulina – funguje to

spirulina powderV poslednej dobe sa veľa bol objavený o Spirulina najmä pokiaľ ide o chudnutie. To funguje ako “superfood”, ten, ktorý je bohatý na bielkoviny, esenciálne mastné kyseliny, B-komplex vitamínov, betakarotén a minerály ako železo, ale s nízky obsah kalórií.

Tvoria až 70 percent bielkovín, Spirulina spomaľuje proces trávenia vďaka čomu sa budete cítiť menej hladný. Majú viac bielkovín v tele, tiež pomáha pri spaľovanie tukov, udržanie štíhlej tkaniva, a zároveň zvýšenie vašej energetickej hladiny. Energizujúci účinok Spirulina je v súlade so známe žiadne prekážky na rozdiel od iných vodičky, ako je káva, ktorá vám poskytuje iba dočasné energetickú podporu a nakoniec, aby ste slabý. S zvýšenie vašej energetickej hladiny, ste schopní vydržať dlhšie tréningu, ktorý vám pomôže spáliť viac tuku.

Na rozdiel od jeho chudnutie vlastnosti, Spirulina má aj niekoľko ďalších zdravotných výhod. Je známe, detoxikácia ťažkých kovov v tele, eliminovať candida, pomáha predchádzať rakovine, nižší krvný tlak, znižujú hladinu cholesterolu, znižuje šancu cievnej mozgovej príhody, a mnoho ďalších.

Spirulina – stanoviská (recenzia)

spirulinaDôkaz spirulina je účinnosť nie sú o nič menej od ľudí, ktorí ju vyskúšali.

Začal som moje chudnutie cestu tým, že upustia môj príjem kalórií na 1300 deň. Vzdala som sa fastfood, junk food, limonáda, sladkých a tučných jedál, prakticky takmer všetky spracované potraviny. Bol som celkom úspešný s výsledkom, pretože mi pomohla prísť 2-3 libry za týždeň. Avšak v dôsledku poklesu v mojom príjem kalórií, všimol som si, kvapka v mojej energie. Niekedy som schopný sústrediť sa a často sa ocitol podráždený. Potom som si prečítal, Spirulina v jednom z časopisov som čítal. To ma zaujíma, tak som to skúsil.

Snažil som sa niekoľko pacifica doplnkov, ale Spirulina sa zdá byť najúčinnejší. Nie len som bol schopný schudnúť, ale tiež mi pomohol stať sa viac energie. Už sú dni, ktoré som pocit, slabé alebo vyčerpané. Niektorí ľudia mi povedať, to môže byť len placebo efekt, ale pre mňa to nevadí. Funguje to pre mňa, a ja som len šťastný, že sa to robí!

-Karen-

Po mojom 3. baby, som zistil, že je ťažké ísť späť do svojej pôvodnej hmotnosti. Moje dieťa už obrátil 7 mesiacov starý, ale nie som stratil veľa z nadmernej hmotnosti napriek jesť menšie porcie a robia doma cvičenia. Priateľ navrhol mi, aby skúste Spirulina diétne pilulky. Pozrel som sa na výrobok on-line a nariadil moje prvé fľaše. Zatiaľ čo náročné Spirulina, ja som trochu beží aspoň dvakrát do týždňa a stále pokračoval jesť menej. Na môj prvý týždeň som stratila 1.5 libier. Tiež som oznámenia zníženie moja chuť k jedlu. Predtým som zvykol jesť častejšie menšie jedlá. Keď som začala užívať Spirulina, som jesť menej, ale nie často už. Ja som stále na môj 3. týždňa, a zatiaľ som spokojný s výsledkami.

-Dana-

Bolo to 2 rokov od prvýkrát som začala užívať Spirulina. Zistil som, že je účinné a veľmi užitočné v mojom prípade, keďže som na bielkoviny bohatú stravu, ktorá je čo Spirulina je tu. Na môj prvý mesiac, schudla som 6 kg. Som tiež všimnúť, pokles moja chuť k jedlu, ktorý mi pomohol schudnúť ešte viac. Hoci som si tiež všimol som sa cítila trochu závraty počas mojich prvých dňoch užívania, vedľajší účinok nakoniec zmizol ako som pokračoval náročné produktu. Všetko, čo môžem povedať je, že to funguje pre mňa a som si istý, že to bude tiež pracovať s každého! Som tak veľmi vďačná, že tam je výrobok ako spirulina. Teraz som schopný uspokojiť svoju potrebu bielkovín bez nutnosti konzumovať veľa mäsa.

– George-

Ahoj! Moje meno je Emma. Bol som zápasí s prejedania a prejedanie najmä keď som v strese. Môj priateľ predstavil ma na spirulina a povedal mi to prišlo z niektorých, aké rias a že je to účinné. Som váhal, skúste to. Nepočul som akéhokoľvek pilulku, ktorá je vyrobená z rias. Môj priateľ ma uistil, že to bolo v poriadku. A vo všetkých spravodlivosti, aby ňou, vyzerala štíhlejšia, než poslednej dobe sme sa stretli. A tak som to skúsil. Výrobok zmení byť účinné, po všetkých. Som začal pozorovať pokles moja chuť k jedlu. Moje obvyklé chute na sladký a slané jedlá majú tiež výrazne klesol. Stratil som celkom 20 libier v priebehu 5 týždňov. Som na môj druhý fľašu spirulina a výsledky sú jednoducho úžasné. Rovnako ako môj priateľ, nebudem váhať odporúča tento produkt každému, kto má problémy s ich hmotnosti.

-Emma-

spirulina4Spirulina – vedľajšie účinky

Podľa University of Maryland Medical Center, spotreba Spirulina je bezpečný a s minimálnymi vedľajšími účinkami. Niektorí ľudia sa môžu vyskytnúť menšie bolesti hlavy, potenie, pocit na vracanie. Ak máte autoimunitných ochorení, ako napríklad reumatoidnej artritídy, lupus, alebo roztrúsená skleróza, to by bolo najlepšie, aby sa zabránilo

spirulina pretože to by mohlo stimulovať váš imunitný systém, a aby váš stav zhoršiť. Taktiež by bolo najlepšie, aby sa poraďte so svojím lekárom skôr, než obsahujúce spirulina, aby vaša strava, ak ste na pravidelné lieky, ste tehotná, alebo dojčíte.

Celkovo spirulina nie je známy mať významné vedľajšie účinky. Ak tam je, príčinou môže byť nadmerná spotreba ako pri príliš mnoho, to by mohlo byť škodlivé pre váš pečene. To je vždy bezpečné praxi dodržiavať odporúčané dávkovanie a postupujte podľa výrobcu smer.

Spirulina – cena

Cena Spirulina je jeden, ktorý sa hodí niekto rozpočtu.

Spirulina – kde kúpiť (lekáreň, supermarket, online forum?)

Ak chcete vedieť viac o cenu Spirulina a kde kúpiť (lekáreň, supermarket, online forum?), pozrite sa na ich webové stránky. Možnosti doručenia sú tiež k dispozícii pre vaše pohodlie. Nezabudnite si vždy kúpiť od výrobcu, aby sa zabránilo podvodom alebo falošné produkty.

Zhrnutie

Je to vždy stojí za to robiť nejaký výskum vopred vedieť, či výrobok je naozaj účinné. V tento deň a vek, veľa chudnutie doplnky, ktoré sú na trhu sú len súperia o svoje ťažko zarobené peniaze, ale ponúknuť žiadne reálne výsledky. Na druhej strane však niektoré doplnky na chudnutie môže byť účinné, ale

celkovo nemá to žiadne dobré pre svoje celkové zdravie najmä tých, syntetických a chemických založené diétne pilulky. Keď príde na Spirulina, viaceré štúdie zistili, že to je bezpečné a účinné. S vedomím, že to pochádza z prírody tiež pridáva na jeho odvolanie.

V prípade, že nie je dosť, Spirulina tiež pridal výhody v chudnutie category: je to ideálne jedlo, ktoré nepotrebuje veľa času, aby boli pripravené, nie je potrebné žuvanie, ako ovocie a zeleniny, a čo je najdôležitejšie, to je kompletný balík rôzne živiny a vitamíny v sebe.

Všetky tieto karty vyložil na stôl, to by nemalo byť ťažké pre každého, kto sa rozhodnúť, či chcete pridať spirulina ich chudnutie program. Niečo ako účinné a prírodné ako Spirulina by nemala chýbať out tým, kto sa snaží ísť zdravé trasy.

LEAVE A REPLY