Skvelé Pre Starostlivosť O Pokožku – Sú Tváre Tonery Naozaj Tak Dôležité?

Možno ste počuli, starostlivosti o pleť odborníkov diskusiu o výhodách a nevýhodách pomocou facial toner. Niektorí majú pocit, že sú nevyhnutnou súčasťou akejkoľvek dobrej starostlivosti o pleť rutina, zatiaľ čo iní majú pocit, že sú zbytočné. Napríklad, niektorí dermatológovia len odporučiť na báze alkoholu tonery pre mastnú pleť, a pocit, že všetko ostatné typy pleti nie je potrebné ich.

Ak sa rozprávate s najviac estéti, povedia vám, že tonery sú nevyhnutnou súčasťou každej starostlivosť o pokožku rutina. Tak, kde sa pravdy lož? Možno niekde medzi. Som pevne presvedčený, že naozaj jemné a dobre formulované toner, môže byť dôležitý krok vo vašej starostlivosti o pleť rutina. Znamená to, že budete musieť použiť nábožensky deň a noc? Nie nevyhnutne. Avšak, pravidelné užívanie môže poskytnúť veľké výhody, ako som sa bude zaoberať neskôr.

Tonery vyvinuli dlhú cestu z ťažko naložené na báze alkoholu tie, hoci mnohí ešte stále existujú. Keď som povedať, alkohol, mám na mysli sušenie alkoholu, napríklad SD Alkoholu 40. V tejto súvislosti niektorí dermatológovia môže navrhnúť tieto typy prípravkov pre mastnú/veľmi mastnú pleť myslenie pridaný alkohol sa kontrola nadmernej produkcie ropy.

Avšak v dlhodobom horizonte, na báze alkoholu produktov môžu produkovať ešte viac oleja. Vysychaniu pokožky s drsné alkoholu alebo dokonca witch hazel možné odoslať signál do vášho mazových žliaz vyčerpať ešte viac oleja. V tomto prípade, môžete skončiť s pokožkou, že nie je len viac mastná, ale ktoré môžu byť náchylné na vznik vyrážok rovnako. Zložky, ktoré suché a pásy kože môže negatívne ovplyvniť vaša pleť je kyslý plášť, ktorý zase môže spôsobiť ďalšie problémy, ako sú vyrážky alebo vyrážok; mierne kyslá pokožky môže pomôcť zabrániť baktérií, ktoré môže viesť k vzniku vyrážok.

Rovnako sa zdá, že niektoré zmätok týkajúce sa výrobkov uvedených na trh ako “astringents” a tých, ktoré sa predávajú ako “tonery.”

Je nejaký rozdiel medzi týmito dvoma? Odborníci sa zdajú byť rozdelené na túto tému. Termín adstringentné zvyčajne označuje výrobky, ktoré obsahujú alkohol, zatiaľ čo tonery nie. Ak sa však pozriete na nespočetné množstvo produktov, budete stále nájsť mnoho “tonery”, ktoré obsahujú alkohol.

Astringents sú určené na pomoc kontrolu produkcie ropy odstránením z povrchovej vrstvy kože. Niektoré môžu alebo nemôžu pomôcť znížiť výskyt väčšie póry. Avšak, väčšina produkty označené, “astringents” majú často prísady, okrem alkoholu, ktorý môže byť ďalej dráždivé alebo sušenie. Napríklad, mnohé obsahujú mäta, mentol a eukalyptus.

Namiesto toho použite prírodné zložky, s mierne adstringentné vlastnosti, ako je napríklad zelený čaj a harmanček. Takže aké sú možné výhody používania dobre formulované jemné, alkohol zadarmo toner?

VEDENIE VAŠEJ PLETI KYSELINOU PLÁŠŤ ZDRAVÉ

Dobre formulované toner by mal vždy mať mierne kyslé pH. Toto je blízko vášho pH pokožky, keď je to vyvážená a zdravá. A toner vám môže pomôcť obnoviť vaše pH pokožky po vyčistení (ak ste použili viac zásaditý čistiaci prípravok). pH môže byť negatívne ovplyvnená zlá strava, stres, environmentálne faktory.

ODSTRÁNI POSLEDNÉ STOPY MAKE-UP

Jemný toner môžete odstrániť všetky nepatrné stopy make-up, ktorý môže mať pozadu. Ak ste niekedy nájsť malý kúsok make-up doľava na vaše vaty, nemusí to znamenať váš cleanser je neúčinné. Kým veľmi silné alkalické čistiace prípravky môžu svoje tváre pocit, pískacie čisté, bude suché a pásy vašej pleti kyselinou plášťom. Uistite sa, že ste tiež použiť čistiaci prípravok, ktorý je jemný s mierne kyslé pH.

HYDRATÁCIA

Jemný toner môže dodať vašu pokožku olej-bez vlhkosti. Výrobky s dostatočné množstvo prísad, ako sú aloe vera alebo fyzická humectants môže pomôcť, aby sa okamžite hydratujú pleť po čistení. V tomto prípade nemusíte toľko hydratačný, alebo v prípade mastnú pleť, vôbec žiadne, najmä pred spaním.

ANTI-AGING VÝHODY

Pridaním antioxidantov s anti-aging zložky, ako resveratrol, zelený čaj a spirulina môže pomôcť udržať pokožku vyzerajú mladšie. Ďalšie zložky, ktoré môžu pomôcť oživiť pleť ako bilberry a Vitamín B 3, môže byť veľmi užitočné, rovnako. Tieto typy zložiek, ktoré sú vhodné pre všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti. Tonery môže tiež pomôcť váš hydratačný krém alebo akejkoľvek liečby produkt absorbovať lepšie.

ÍSŤ VÔNE ZADARMO

Vždy používajte toner, že je vôňa zadarmo. Mnohí ľudia reagujú na vôňa, najčastejšie z niektorých typ alergickej reakcie. Nikdy nie je dôvod na používanie tonery s syntetických vôní a silné esenciálne oleje. Niektoré prísady, ako sú organické aloe vera poskytuje jemnú, krásne jemnú vôňu, bez pridaného vôňa.

VEDENIE JE JEDNODUCHÉ

Ak je vaša pokožka je suchá, pomocou toner ráno môže byť všetko, čo potrebujete. Po použití kazety, použiť dobré hydratačné nasleduje sunblock s SPF 15 alebo vyšší.

UPOKOJUJÚCI VÝHODY

Pomocou super jemný a upokojujúci toner môže byť veľkým krokom po použití exfoliants, ako napríklad kyseliny glykolovej. Hojivé a výživné zložky, ako sú aloe vera a uhorky môže poskytnúť hydratačné a liečivé vlastnosti.

Pomocou gentle toner bez alkoholu, vône a umelé farby môže poskytnúť skvelý krok vo vašej starostlivosti o pleť. Nie len môže poskytnúť ďalšie jemné čistenie výhody, ale môže pomôcť udržať pokožku viac hydratované a mladší vzhľad.

LEAVE A REPLY