Remi Bloston 2019 – cena,forum,lekáreň,účinok,kde kúpiť

Remi Bloston-cenaDepresia, Stres, Hnev A Srdcové Choroby. Podľa nedávnych prieskumov sa asi 75 percent Američanov obáva, depresívne alebo nahnevané na ekonomiku Remi Bloston. Zdá sa, že všetci poznáme niekoho, kto nedávno prišiel o prácu, a mnohí z nás sa obávajú, že by sme mohli byť ďalší. www.remi-bloston.sk

Spánok je ťažké prísť pre mnohých z nás počas týchto búrlivých a neistých časoch, a ako som hovoril v posledných článkoch na tejto web stránke, chronický nedostatok spánku, sám, predtým bola spojená vyššej úmrtnosti v niektorých klinických štúdií.

Rad chorôb boli predtým spojené s obdobiami dlhotrvajúci stres, a najmä tie situácie, ktoré opúšťajú ľudí pocit “bezmocný a beznádejný” s ohľadom na udalosti, ktoré sú príčinou ich pocit zdôraznil.

Remi Bloston zloženie, vedľajšie účinky

Dlhšie obdobie silného stresu majú tendenciu narušiť normálnu funkciu kritické systémy v Remi Bloston zloženie naše telo, vrátane mozgu, GASTROINTESTINÁLNEHO traktu, imunitný systém, reprodukčný systém a kardiovaskulárny systém. Dve dôležité a aktuálne novinky štúdie, len vedľajšie účinky uverejnený v Journal of the American College Kardiológia, ďalej pridať naše chápanie potenciálne negatívny vplyv chronického stresu na naše zdravie.

 V prvej štúdii z Harvardskej univerzity bolo vyhodnotených viac ako 63 000 žien zúčastňujúcich sa na obrovskej zdravotnej štúdii potenciálnych sestier. Všetky vedľajšie účinky Remi Bloston tieto ženy podstúpili rozsiahle psychologické a fyzické hodnotenia v rokoch 1992, 1996 a opäť v roku 2000.   Žiadna z týchto žien nemala žiadnu klinickú anamnézu ochorenia koronárnych artérií alebo mŕtvice v čase, keď podstúpili svoje počiatočné hodnotenie v roku 1992. Výskyt náhlej srdcovej smrti, infarktu, alebo úmrtia v dôsledku srdcového infarktu bol potom posudzované v tejto obrovskej skupiny dospelých žien počas 8-ročné monitorovacie obdobie. Okrem toho bola hodnotená incidencia klinickej depresie (meraná štandardizovanými dotazníkmi duševného zdravia a použitím antidepresívnych liekov) a analyzovaná zloženie Remi Bloston u týchto dobrovoľníkov pacientov.

Remi Bloston Cena -50%

Prítomnosť klinická depresia sa zistilo, že výrazne korelujú s rizikom srdcového udalosti v tejto štúdii, aj po ovládaní iných predošlé ischemickej choroby srdca rizikové faktory v týchto 63,469 ženy. Prítomnosť klinickej depresie bola spojená so 49-percentným zvýšením rizika fatálneho srdcového infarktu (infarkt myokardu) v dôsledku ochorenia koronárnych artérií.

On-line, prísady Remi Bloston

Náhla srdcová smrť bola tiež oveľa častejšia u depresívnych žien v tejto gigantickej klinickej štúdii Remi Bloston prísady a najmä u žien, ktoré užívali antidepresívne lieky. V skutočnosti, ženy, ktoré boli pričom on-line Remi Bloston antidepresív skúsených viac ako dvakrát riziko náhlej srdcovej smrti (2.33-násobne zvýšené riziko) v porovnaní so ženami bez histórie depresie alebo antidepresívum použitie!

Preto klinické ukazovatele

depresia, vrátane depresie potvrdené štandardizované duševné zdravie skríning dotazníky alebo užívanie antidepresív, boli spojené s výrazne zvýšeným rizikom ischemickej choroby srdca, infarktu, smrteľný infarkt, a on-line náhlej srdcovej smrti. Ak si myslíte, že ste v depresii (alebo ak rodina alebo priatelia veria, že môžete byť v depresii), navštívte svojho lekára alebo odborníka na duševné zdravie, pretože chronická depresia môže byť skutočne záležitosťou života alebo smrti. Prečítajte si viac o tom: www.remi-bloston.sk

Druhá a súvisiaca výskumná štúdia prísady Remi Bloston, o ktorej by som chcel dnes diskutovať, sa viac zameriava na úlohu hnevu a nepriateľstva pri riziku ochorenia koronárnych artérií. V roku 1970 a 1980, veľké množstvo “Pop psychológie” bola venovaná klasifikácii osobnosti do rôznych všeobecných typov. Vysoko riadený ľudí, ktorí majú tendenciu byť netrpezlivý, ľahko-hneval, a náchylné na nepriateľské reakcie, boli kategorizované ako toho, “Typ” osobnosti, zatiaľ čo ich pokojnejší a menej riadený kolegami boli považované za “Typ B” osobnosti.

Podvod Remi Bloston, komentáre

Remi Bloston-vedľajšie účinky

Typ a ľudia, bolo povedané, sú viac pravdepodobné, že sa zapojili do riskantné správanie, ktoré zvýšilo Remi Bloston komentáre pravdepodobnosť predčasnej smrti v dôsledku nehôd a kardiovaskulárnych ochorení. Niektoré staršie výskumy sa dokonca vyjadril, že s Typom osobnosti môže byť priamo spojené s vyšším rizikom kardiovaskulárnych ochorení v dôsledku chronického hnevu a nenávisti, skôr ako nepriamo z pútavý životný štýl správania známe, že zvyšujú riziko ochorenia srdca. Prečítajte si viac na webovej stránke výrobcu: www.remi-bloston.sk

V tejto druhej klinickej štúdii, výskumníci v Londýne komplexne preskúmané 25 predtým publikovaných klinických štúdií ischemickej choroby srdca rizika v zdravej populácie, ako aj podvod inej 19 štúdie pacientov dobrovoľníkov s existujúcimi ischemickej choroby srdca. Všetky tieto štúdie zahŕňali hodnotenia osobnostných profilov medzi dobrovoľníkmi pacientov, ktorí sa zúčastnili týchto klinických výskumných štúdií.

Medzi štúdií, ktoré predtým zdravých dobrovoľníkov, tých pacientov, ktorí skórovali vysoko na psychologické nástroje hodnotenia, v zmysle hnev a komentáre Remi Bloston nepriateľstvo boli takmer 20 percent viac pravdepodobné, že vývoj dôkazy o novej ischemickej choroby srdca (vrátane srdcových príhod) v porovnaní s pacientmi, ktorí mali veľmi nízke nepriateľstvo a hnev skóre. U pacientov, ktorí boli známe už ischemickej choroby srdca v čase, ktoré sú zapísaní v týchto štúdií bolo 24 percent väčšiu pravdepodobnosť vážne komplikácie spojené s koronárnej podvod Remi Bloston cievnych chorôb medzi hnevá a nepriateľské pacientov, vrátane úmrtia v dôsledku srdcového infarktu, ako bola pozorovaná medzi ochorenia srdca u pacientov, ktorí neboli náchylný k hnevu a nenávisti.

Kontraindikácie Remi Bloston, názory

Zaujímavé je, ako už bolo uvedené v predchádzajúcich výskumných štúdií, výskyt ischemickej choroby srdca udalosti, vrátane infarktu a úmrtia v dôsledku Remi Bloston kontraindikácie infarkt, sa zdá byť výrazne vyšší medzi nahnevaný a nepriateľské mužov ako bola pozorovaná medzi nahnevaný a nepriateľské ženy, a to najmä medzi dobrovoľníci v štúdii, ktorí nemali žiadne predchádzajúce anamnézou ischemickej choroby srdca v čase, ktoré sú zapísaní v týchto štúdiách. Prečítajte si viac o tom: www.remi-bloston.sk

Stručne povedané, tento komplexný prehľad zverejnených údajov, zdá sa, potvrdzujú výsledky predchádzajúcich štúdií, ktoré chronický hnev a nepriateľstvo sa zdajú byť spojená so zvýšeným rizikom ischemickej choroby srdca a infarktu myokardu, dokonca aj vtedy, keď iné názory predošlé ischemickej choroby srdca rizikové faktory sú kontrolované na. Okrem toho, táto analýza naznačuje, že so nahnevaný a nepriateľské predispozície je pravdepodobne viac nebezpečná pre mužov ako pre ženy, hoci oboch pohlaví pravdepodobne skúsenosti zvýšené riziko ochorenia srdca, ak sú chronicky hnevať, alebo nepriateľský. A konečne, zlosť a nepriateľské ľudí, ktorí vyvíjajú ischemickej choroby srdca sa zdajú mať horšiu prognózu v porovnaní s mäkšie ľudí, ktorí majú tiež ekvivalentný rozsah ochorenia srdca.

Rovnako ako v súvislosti medzi chronickou kontraindikácie Remi Bloston depresie a srdcové choroby, chronické pocity hnevu a nepriateľstvo zdá sa, že zvýšenie niečí riziko vzniku ochorenia srdca príliš. Ak ste presvedčení, že sú náchylné na depresie, alebo na pravidelné alebo časté pocity hnevu a nenávisti voči iným (alebo smerom k sebe, na to príde), potom dlhujeme to na seba, a na tých, ktorí sa starajú o vás, požiadať o pomoc. Tieto duševné zdravie a osobnostný ťažkosti sú často veľmi ťažké vyriešiť sami, bez ohľadu na to, koľko pohľad a motivácia môžete názory Remi Bloston už mám. Ak máte bojovať s niektorou z týchto otázok, alebo ak ostatní ľudia, ktorí vás poznajú a starostlivosť o vás navrhli, že máte problémy v týchto oblastiach, potom prosím, vyhľadajte pomoc teraz. Viac informácií nájdete tu: www.remi-bloston.sk

Remi Bloston Cena -50%

LEAVE A REPLY