Pripojenie S Myseľ, Telo a Ducha

Napísal som veľa o únie mysle, tela a ducha v predchádzajúcich článkoch. Som presvedčený, že je nevyhnutné žiť autentický život. Keď hovorím o autentické, mám na mysli život v harmónii s vašej skutočnej podstaty. Keď žijete v jednej osi, môžete prekonať vaše uložené obmedzenia. Začnete viesť život inšpirácie skôr ako potenie.

Váš život má zmysel a účel.

Po pripojení s myseľ, telo a ducha, môžete zažiť úspech, šťastie, radosť a plnosť života. Ste prestane sa správať z miesta strachu a iných nižších energií. Ste schopní prekonať tieto obmedzenia. Ste v súladu s vaše emócie a myšlienky. Cvičíte pravidelne duchovnej praxe (nenavrhujem, uctievanie tu) a stať sa v harmónii s okolím.

Prebudenie vašich autentickej je to, čo príroda a vesmír mal v obchode pre vás, než ste prišli do sveta. V priebehu rokov a počas dospelosti, povedal ste sami príbehy o tom, kto si myslíte, že ste. Tieto príbehy sú neprijateľné, sochy o svoju pravú podstatu ako duchovnej bytosti, ktoré majú pozemské skúsenosti. Ste maľoval na plátno, ktoré je skreslený. Je dôležité zbaviť sa táto falošná viera, pretože to nie je, kto naozaj ste.

Preto, ak chcete žiť ako príroda mal určené pre vás, znamená prebudenie a prepojenie s tromi prvkami mysle, tela a ducha. Ak ste sa iba o svoje telo a zamerané na chudnutie a materiál, forma sami, budete naozaj nikdy dosiahnuť šťastie a naplnenie. Keďže vaše ego identifikuje s materiálom aspekt ja, kým duch je pravda, podstata vašej povahy. Prečo mať oboje? Prečo mať úžasný hľadá orgán, ktorý vyžaruje energiu, krásy a energie život prúdi cez to?

Ak sa chcete spojiť s materiálom aspekt svojho bytia, znamená popieranie iných prvkov, ktoré sú vám k dispozícii. To by bolo podobné veverička preying na iné zvieratá pre jeho potravinový zdroj. Inštinktívne vie, že to nemôže byť živený telom z ostatných zvierat. Vie, že nemôže tráviť a vstrebávať bielkoviny z iných druhov – tak prečo to skúsiť? To by sa obrátiť svoju pozornosť k potravín, ktoré je intuitívne vie, že sa bude živiť svoje telo, myseľ a ducha. Obilie, semená, orechy a ovocie sú jeho prírodné výber pokrmom. Nechcem zvuk blahosklonne predložením vám zjednodušený metafora, kto skutočne ste.

Dovoľte mi k tomu treba mať na pozore vyjadril, že to trvá čas vyvíjať do osoba som postáv. Čo je rush? Nikdy som nepochopil, prečo ľudia chcú získať šesť pack alebo byť štíhla alebo schudnúť TERAZ. Čo potom? Čo ak som bol udeliť vám vaše želanie, ako bude váš život vyzerať s vaše nové telo? Keď som sa spýtať túto otázku klientov, ich okamžité vzhľad je jedným z bewilderment – neviem, je obvyklá odpoveď. Pripomeňme, potom, že zdravie nie je udalosť, to je PROCES. Ak sa naučíte nič z čítania moje články, prosím zaviazať, že mantra do pamäte.

MUSÍTE sa pripojiť na všetky tri úrovne mysle, tela a ducha, aby sa živé a bohaté, živé a život v hojnosti. Môžete to urobiť len to, že tým, že sú v jednej osi s týchto troch prvkov. Čo je použitie má fantastické telo, keď zrazu čelia kríze, ktorá si vyžaduje pozornosť? Ocitnete sa nedá trénovať. Vaše emócie sú v zmätku. Ste zanedbávanie vaše telo v priebehu času, kým si zvyknú na svoj duševný a emocionálny stav. Tam je postupný pokles vaše fyzické ja; niečo, čo si raz myslel, že je nepriepustná. Vidím to vždy v nových klientov.

Osoby v jednej osi, vie, čo narušenie alebo zmätku sú čelí, je len prechodné. Majú pohľad na svet a pochopiť proces života. Sú nepripojený k výsledkov a odovzdanie sa, čo život odhaľuje; vedieť všetko bude dobre. Oni ani investovať veľa v ich emocionálne alebo duševný stav. Namiesto toho svedkami ich podobne ako pozorovanie vlny pád do pobrežia. Vedia, a oceníte v čase, aj to sa pass – rovnako ako ročné obdobia.

Účelom tohto článku je dnes pozvať, aby ste zvážiť iný pohľad na zdravie, pohodu a fitness; iný pohľad na estetickú krásu. Mnohí z vás robili to isté deň čo deň – niektoré dosiahnutie skvelých výsledkov, iní nie tak veľký. Nech ste kdekoľvek v kontinuum, zvážiť získanie inej perspektívy. Ak ste v súčasnosti vidieť výsledky si zaslúži – fantastické. Pohybujte sa v tomto smere a majú tendenciu svoj duševný a emocionálny stav.

Uisťujem vás, viac pripojení s myseľ, telo a ducha, väčšie váš život začína vyzerať a cítiť. Už nikdy sa nebudete pozerať sa späť a čudovať sa, prečo to trvalo tak dlho žiť týmto spôsobom. Pamätajte si, trpezlivosť a vytrvalosť bude nepochybne oplatí v dlhodobom horizonte. Nech je to spôsob života, trvali na tom, že sa stanete niekoho hoden žiť autentický a magické život.

LEAVE A REPLY