Prenosné Počítače Môžu Spôsobiť Reprodukčné Problémy pre Mužov

Zdá sa, ako keby bodom každej prenosný počítač je vlastne, aby ho na lono. Avšak, na základe čerstvé analýza, mladých mužov, ktorí sú uvedení ich kvalitu spermií v ohrození vždy, keď sa dali notebooku na kolenách po krátku intervaloch.

Výsledkom je, že chlapci v ich reprodukčné vlády by mali dostať do zvyk uvádzať svoju prenosný počítač na stole alebo notebooku tabuľka, podľa nedávneho problém Plodnosti a Sterility. Yelim Sheynkin, State University of New York v stony Brook urológ, zameraná na výskum a študijné skupiny.

Teplomery boli umiestnené v kôl mužov na stanovenie vplyvu teplo vytvorené notebooku a jeho vplyv na mans pohlavných orgánov.

Mans vyvinuté semenníky, ktoré sú mimo ľudské telo, aby spermie zostáva v trochu znížiť teplotu v porovnaní so zvyškom tela, aby ich zdravé. Vedci kalibrovaný teploty dvadsať deväť dospelých mužov, a aj keď pomerne málo mužov nemohol zmysel akékoľvek nadmerné teplo pochádzajúce z ich Počítačov, ich kôl zahreje na teplotu, ktorá je považované za nebezpečné pre reprodukčné zdravie a kvalitu spermií. Je len potrebné 10 až 15 minút prenosný počítač použiť na koniec až za tieto rizikové podmienky.

Hoci mnohí ľudia sa domnievajú, že v čase, pár sa snaží mať dieťa problém spočíva predovšetkým s ženskom reprodukčnom systéme, toto nie je vždy prípad. Pravdou je, že chlapci s nedostatočným kvalitu spermií, pohyblivosť alebo hlasitosť môže byť tiež vysvetlenie, prečo pár nie sú schopné prirodzene otehotnieť trochu jedno. V partnermi, ktorí sú však, žiaľ, považuje za nemôže mať deti, 50% času je to preto, že mužskej neplodnosti. Vedecké štúdie, ako je tento osvetlenie potrebu porozumenia vo vzťahu k tejto možné reprodukčná zátarasa.

2009 analýzy vykonávané Harris Interactive ukazuje, že pre dospelých používateľov Webu, sú v skutočnosti tráviť typicky 13 hodín za týždeň na internet, ako aj preto, mnoho ľudí, ktorí pracujú s notebookom na dennej báze pre prácu môžete uplatniť nárok na sumu, je v skutočnosti vyšší. Takže presne to, čo trvá majú robustný spermií? Na základe výskumu, tam sú vlastne 3 premenných, ktoré tvoria spermie vykonávať na ich optimálny potenciál: množstvo, kvalitu a pohyblivosť.

* Množstvo – Mužskú plodnosť dosahuje ideálne fáze, keď existuje viac ako dvadsať miliónov spermií pre každý mililiter semenné tekutiny.

* Kvalita – aj Keď je dôležité mať veľký objem ejakulátu, reprodukcia pokusy môže skončiť až sa bránila, keď kvalita nie je dostatočne vysoké. Preto spermie zloženie a všeobecný tvar musí mať pravdu. Tie, ktoré sú nezvyčajne tvarované alebo nedostatočne tvarované nie sú rovnako pravdepodobné, že oplodniť vajíčko bunky.

* Pohyblivosť – Každú z uvedených premenných sú podstatné, v prípade spermie nie sú schopní cestovať. Pohyblivosť, alebo schopnosť spermií pohybovať, je hlavným faktorom hnojenie ovum. Plodnosť je najviac pravdepodobné, keď väčšina spermie sa pohybujú dobre.

Teplo môže poškodiť každý aspekt týchto zdravých spermií komponenty, takže otázka je, ako môžete pracovať s prenosným počítačom bezpečne? Vedci skúmajú dôsledky nohu umiestnenie a notebooku miesto na teplo vyvinuté semenníky. Nasledujúce hodinu zachovaní kolená spolu, rovnako ako notebook, počítač v unmoved pozície, muži v výskumné štúdie však skúsený 2,5 C nárast teploty. Unikátny chladiaci podložku vytvorený, aby prenosné počítače rozpaľuje vystavené jasný rozdiel v spôsobe, ako samotný notebook cítil, ale nemala vplyv na teplotu ich kôl.

Bohužiaľ, tam sa zdá byť absolútne žiadny spôsob, ako okolo tepla problém, a aj keď to nie je možné, aby štát jednoducho pomocou notebooku v lono sa chystáte stať nemôže mať deti, odborníci myslia, že zníženie, ako dlho spermie väčšie skúsenosti teploty môže pomôcť všeobecné kvalitu spermií. Tak mužov, ktorí sa tešia, že dieťa by malo umiestniť svoje notebooky na stole chrániť svoje spermie a reprodukčnej šance.

LEAVE A REPLY