Prekonať Ženské Vypadávanie Vlasov Prírodnou Aromaterapia Riešenia

Hoci ženské vypadávanie vlasov sa stáva bežným javom u žien všetkých vekových kategórií stále spôsobuje citové otrasy. Našťastie, po počiatočnej devastácie som sa naučil, ako úspešne obnoviť moje vlasy pomocou silný, ale prirodzené riešenia.

Ako mladé dievča som trpel s alopecia areata, ale nebol pripravený na to, čo sa stalo, keď som bol tiež prekvapený s iným typom vlasov, ktorý prevzal úplnú kontrolu nad mňa.

Zdesená môj vlastný odraz, padol som na pohode dlaždice mojej kúpeľni podlahové a zavzlykala nekontrolovateľne. “Prečo, Bože, prečo to robíte?” Som požadoval. To bolo teraz možné zakryť moje plešatosti s pár prameňov vlasov, ktoré zostali na mojej hlave. Bolo nevyhnutné…skoro by som byť úplne plešatý.

Všetko to začalo, keď som mal sedem rokov. Som si ešte pamätajú deň. Mama sa posadil ma na stoličku pod veľký dub, v našom dvore a začal kefovanie moje dlhé gaštanové hnedé vlasy. Slnko svietilo v mojej tvári ako som dangled moje holé nohy v mäkkej zelenej tráve. Tento hlboko relaxačnú moment bol náhle prerušený, keď Mama objavil malý, dokonale guľaté plešatý patch na šiju môjho krku.

Patch nakoniec vyplnené nové vlasy, ale čoskoro ďalší patch objavil. Občas som mal dva alebo tri plešatý škvrny naraz. Hoci boli aj skryté pod moje dlhé vrstvy srsti, s vedomím, boli tam sa cítim ako mangy starý pes.

Moji rodičia odvezený ma od lekára k lekárovi, kým sme sa konečne akceptovať skutočnosť, že bol bez známej príčiny alebo liek na tajomný, ale spoločné vlasový folikul porucha sa nazýva alopécia areata. Nechcel som to páči, ale ja som sa naučil žiť s ním – až o mnoho rokov neskôr.

Potom vo veku 32 moje vlasy začal padať v hrsti a tentoraz to nebolo zastavenie.

Najprv som si myslel, že vypadávanie vlasov bol vážny prípad, alopécia areata. Neskôr som sa dozvedel, bol som zažíva ešte iná forma vypadávania vlasov sa nazýva telogen effluvium. Bolo mi povedané, že to nie je nezvyčajné pre ženy zažiť viac ako jeden spôsob, vypadávanie vlasov, niekedy aj súčasne; a že akýkoľvek typ vlasov môže byť katalyzátorom pre rozvoj iný typ.

Pretože som bol za inak zdravé, som bola upozornená, aby si dobrý parochňu a dostať sa na môj život. S bolesť v mojom srdci a chorých pocit v žalúdku som sa zhlboka nadýchol, a tlačil cez dvere parochňu obchod. Predaja osobu na otázku, čo moje vlasy – keď som mával vlasy, vyzeral. Ona rýchlo postupoval a vyhľadajte tmavo hnedé rameno dĺžka parochňu a plopped v mojej hlave. “Tam,” povedala, “vyzeráš krásne, rovnako ako filmová hviezda.”

“Som vyzerať ako Elvis stelesňuje,” plakala som, ako som prudko hrubé chlpaté bush z mojej hlavy a opustil obchod. Nechcela som byť plešatý. Nechcela som, aby sa Elvis. Chcel som len, aby sa mi znova a bez chlpov, ktoré sa zdalo nemožné.

Nakoniec som kúpil viac vhodné, menej “wiggy” hľadá parochňu. V tom istom čase som začal s prieskumom prírodných vlasov riešenia. Všetky prírodné riešenia pre vypadávanie vlasov, bol som najviac zaujalo tým, aromaterapia.

Učenie o tom, ako éterické oleje môžu pomôcť stimulovať pokožku hlavy do produkovať nové vlasy, bol fascinujúci. Každý druh oleja, mal svoje vlastné funkcie ako je čistenie, vyživuje, zvyšuje krvný obeh, dodáva kyslík, vyrovnávanie ph úrovne atď. Ako pokračoval som experimentovať, som sa dozvedel, oleje, ktoré dopĺňajú sa navzájom a začali miešanie vlastné vzorce.

Každý večer som masírovať esenciálny olej sa hodí do mojej hlave.

Ich upokojujúca vôňa zdalo sa nalákať ma do hlbokého spánku. Ráno som sa umyl oleje von. Inštinktívne som vedel, že to bude pre mňa pracovať.

Stať sa vstrebáva v učení všetko, čo som mohol o liečivé sily aromaterapia mi umožnil prestať so zameraním na mojich vlasov. Prevzatie kontroly nad moje vlastné zdravie mi dal nový pocit dôvery. Naučil som sa, že aromaterapia funguje na mnohých rôznych úrovniach. Pracuje v harmónii s telom vlastné prírodné liečivé systému.

Čoskoro som sa cítil celkový pocit pohody. Bol som začína vyzerať a cítiť sa lepšie. Do troch mesiacov uplatňovania oleje, začal som si všímať veľmi jemné, mäkké nové chĺpky pokrýva mojej hlave. Neskôr vlasy začali zahustiť a stmavenie a ja som sa konečne mohla zrušiť môj parochňu! Moje nové vlasy boli tmavé, lesklé a zdravo vyzerajúce. Sľúbil som, aby to tak zostalo pri ďalšom používaní aromaterapia a prírodné vlasové produkty.

Pre viac ako sedemnásť rokov, teraz som bola schopná udržiavať zdravé rastúce vlasy. Mám už skúsenosti alopecia areata príznaky, ale pravidelne som oznámenie známky telogen effluvium. Našťastie teraz mám znalosti a skúsenosti, aby zmes esenciálny olej vypadávanie vlasov vzorce, ktoré prídu na moju záchranu. Som schopný obnoviť rast a minimalizovať straty vlasov rýchlo a efektívne, pred žiadne riedenie je vôbec nápadné.

Straty moje vlasy boli bolestivé, život meniace skúsenosť. Ale to bol zážitok, ktorý ma viedol k preskúmať aromaterapia a zažiť krásu a silu prírody je jemný, ale účinný liečivé oleje.

Takmer vo všetkých prípadoch ženskej vypadávanie vlasov môže byť zlepšená. Celkovo zdravia, výživy a prírodných vlasov opravné prostriedky, môže výrazne zlepšiť najviac ženské vypadávanie vlasov podmienok, ale tiež je dôležité určiť typ a spôsobiť vypadávanie vlasov, a riešiť základné otázky.

LEAVE A REPLY