Prečo Prírodné Organické Starostlivosti O Pleť?

Čo je Prírodné Starostlivosti o Pleť?

Najjednoduchšie a najpresnejšie vymedzenie prírodné starostlivosti o pleť, je, že to znamená starať sa o svoju pokožku s produktami, ktoré sú všetky prírodné a chemické zadarmo. Prečo? No, existuje niekoľko dôvodov,, ale, samozrejme, najdôležitejšie je, že chemikálie používané v mnohých produktov, ktoré môžu byť škodlivé pre váš heath.

Ako škodlivé?

Niekoľko renomovaných štúdií dospelo k záveru, že skutočne môže byť dlhodobé negatívne účinky spojené s chemickými látkami v mnohých populárnych výrobkov starostlivosti o pleť. Aj keď je veľmi zriedkavé, aby tieto zložky spôsobujú okamžité reakcie, výskum ukazuje, že chemikálie sa môžu postupne hromadia v tele. Viac alarmujúce stále je skutočnosť, že lekári sa domnievajú, že tieto škodlivé chemikálie, môžete preniesť aj na nenarodené deti.

Je tiež pravda, že viac ako jedna tretina výrobky starostlivosti o pleť na trhu dnes obsahujú aspoň jednu ingredienciu, ktoré bolo spojené s rakovinou. To je pravda! Niektoré z týchto produktov, skutočne obsahujú karcinogény. Zatiaľ čo množstvo škodlivých chemikálií v jednej starostlivosť o pleť nemusí byť dosť spôsobiť zdravotné problémy, keď používate tri, štyri až päť výrobkov, ktoré obsahujú tie isté chemikálie, kumulatívny účinok môže mať za následok vážne zdravotné problémy.

Nebezpečenstvo Používanie Non-organic Skin Care Riešenia

Ako možno viete, koža je najväčší orgán v tele. Stáva sa tiež, najviac citlivý. Citlivé, ako? Nuž, väčšina z nás trpia kožnými problémami v určitom bode počas nášho života, či akné, kožné alergie, vyrážky, alebo menšie podráždenie.

Jedným z dôvodov, pleť je tak citlivé, že je paropriepustný. To znamená, že zatiaľ čo potu a iných látok môže zanechať pokožku, ostatné môžete zadať, alebo byť absorbované. Bohužiaľ, patria aj chemické látky a toxíny.

Vieme tiež, že toxíny, ktoré prechádza cez pokožku môžu byť škodlivé pre vaše zdravie, pretože sa vstrebáva do tukových buniek, nie len prechádzajúce cez tráviaci systém. Na to dôvod je jednoduchý-keď jedlo konzumuje, prechádza cez pečeň, ktorá pomáha filtrovať škodlivé toxíny a udržuje telo v bezpečí. Ale keď chemické látky alebo toxíny zadať priamo cez pokožku sú jednoducho vstrebáva a uložené.

Prečo používať Organické?

Prekvapivo, priemerný človek používa viac ako päť produkty starostlivosti o pleť každý deň. To znamená, že sa vystavujú na stovky syntetických chemických látok, z ktorých niektoré sú nebezpečné. V skutočnosti, väčšina z týchto látok nikdy neboli testované pred. Smutné je, že tam sú niektoré predpisy pre starostlivosť o pleť spoločnosti musia dodržiavať, čo znamená, že nikto naozaj nevie, ako sú bezpečné.

Teraz, väčšina z nás by sa nikdy sen, aby niečo vedeli sme, že ak chcete byť potenciálne škodlivé do nášho tela, prečo by niekto dal niečo škodlivé na svojej koži?

Aké sú niektoré z najbežnejších prírodných ingrediencií?

Väčšina prírodných organických starostlivosť o pleť výrobky obsahujú zložky, ako je bambucké maslo, tea tree olej, alebo antioxidantov pre citlivú pokožku. V skutočnosti, mnoho ľudí sa prepnúť do prírodných produktov starostlivosti o pleť, pretože chemických látok v ďalších produktoch dráždiť pokožku. A, unbeknown k nim dostanú niekoľko dôležitých zdravotných výhod, okrem výrobkov, ktoré nebudú dráždiť pokožku.

Námietka Emptor

Počas posledných niekoľkých rokov, ako spotrebitelia dostali múdre nebezpečenstvo neekologických produktov starostlivosti o pleť, desiatky nových starostlivosti o pleť riadky, ktoré tvrdia, že sú všetky prírodné majú prísť na trh. Keďže však nie je aktuálny dohodnutá definícia, čo to znamená byť “prírodné” alebo “bio” spoločnosti, ktoré sú zadarmo tlačiť, ktoré sa na ich etiketách. Skutočne, jediný spôsob, ako mať istotu, že výrobok je všetky prírodné a chemické zadarmo je prečítať si zoznam zložiek.

Ako zistiť, či váš starostlivosť o pleť Výrobky sú Chemické zadarmo

Najčastejšie organické zložky sú Aloe Vera, Bambucké maslo, a viacerých esenciálnych olejov. Ak sa zobrazí slovo “vôňa” na zozname prísad, že je mŕtvy prezradí, že výrobok obsahuje chemikálie. Ďalší takmer všadeprítomné starostlivosti o pleť chemických je paraben. V skutočnosti, žiadny produkt zložka, ktorá končí v “paraben” alebo obsahuje akékoľvek syntetické farby a vône je potrebné sa vyhnúť za každú cenu.

LEAVE A REPLY