Prečo By Ste Nemali Byť pripútaní Váhy

Zdá sa, že v dnešnej dobe sme sa nemôžu pohybovať bez inej celebrity mag ťah v našich tvárach všetky novinky z najnovších stravy ponuky a ako Twiggy haly 7lbs v 2 týždne na nič, ale mätový Čaj.

Naše posadnutosti s tým, čo váhy prečítajte si sa teraz firma odtlačok na náš každodenný život. Lekárska komunita ťah BMI rozsahu na nás a povedzte nám, čo stupňa obezity sme.

Diskusie okolo jedálenského stola, pri práci, s príbuznými a teraz aj s dieťaťom sa točí okolo “koľko si vážiť / stratili / dať na’ atď.

Naše podvedomie je základným náterom s obrázkami slim celebrít, ktorí “vzhľad rozprávkové” a nakoniec ako kultúry sme teraz model sami na týchto telesných typov a obrázky.

Čas trvať check a navrhnúť, že nie je všetko, čo sa zdá. V skutočnosti by som tvrdiť, že to, čo váhy preukázať, je veľmi málo, z hľadiska toho, čo štátu, zdravie, fitness a “vyzerá’.

Napríklad môžete byť fit, ale nie nevyhnutne veľmi zdravé.

Čo robiť váhy povedzte nám?

Nakoniec nám povedali našej hmotnosti. Ale hmotnosti, čo? Sme sa skladá z svalov, tuku, vody, spojovacieho rámu, ktorý zahŕňa kosti, šľachy väzy atď atď.

Je skľučujúce vidieť mnoho z nás stali zavesil na našu hmotnosť a čo váhy povedať. Vaša hmotnosť môže kolísať v priebehu dňa. Nikto nevie presne prečo sa to stane. Niektorí vedci navrhujú, že by to mohlo byť do činenia s vašou tekutiny úrovniach. Ale predstavte si, poskakovanie na stupnici po telocvični relácie a videli ste stratili 2lbs. Veľký. Neskôr, v deň, váhy tečenia zálohovať 2lbs. Sklamanie nastáva. Môžete dokonca myslieť na odvykanie.

To nie je vaša chyba. Ale vezmite si čas na rozmyslenie. Môžete začať tým, váženie si raz týždenne. Prvá vec, ktorú v pondelok. Si to ísť hore? Potom je čas zastaviť a skontrolovať vaše cvičenie a diéta návyky. Si to ísť dolu? Potom je čas zastaviť sa a buď dať si potľapkanie po chrbte a zistiť, koľko, ktorý bol vody, tuku alebo svalov. Ako rýchly sprievodca pre vaše zdravie váhy sú dar z nebies.

Celebrity schudnúť na astronomická hmotnosti. 7lbs v 2 týždne. 4lbs v deň, s new “zábaly’. 40 lbs za 6 týždňov bolo najlepšie ten, ktorý som počul. Čo je to vlastne deje?

Štíhle telá s dobrou úrovňou zdravotnej určuje krvné testy, bude mať 10% ich telesnej hmotnosti, ako tuk u mužov a medzi 14-16% u žien. Viditeľné svalové definícia bude evidentný.

Kto by si dal v tejto triede? Modely? Fitness Profesionáli? Celebrity? Na obsadenie Zúfalé Manželky?

No, myslím, že znova. Modely majú veľmi vysoké hladiny tuku v tele, až na asi 20% rozsahu. Ako môže toto byť? Ich diéty, ktoré nútia ich jesť chudý, t. j. nižšie, čo by potrebné z hľadiska ich denná kalorická hodnota na udržanie ich hmotnosti spolu s stravu bohatú na cigarety, alkohol, stres a nula cvičenie, núti ich, aby spaľovať tuk A svalovú hmotu.

Keď sa to stane double whammy účinok sa stane.

Ste schudnúť, ale môžete tiež začať zmiasť váš metabolizmus, a tým pálenie svalov. Svaly sú paliva hlad. Pre každé 1 lb svalovej môžete mať budete spaľovať 16 kalórií. Za každý 1 lb tuku, napálite žalostný 3. Všimli ste si, pravda, nedostatok tón v rukách a nohách tejto skupiny? Videl som viac definície na slug.

Niektoré fitness profesionáli nie sú bezpečné. Najmä tí, ktorí sa zúčastňujú skupiny cvičenie triedy s malú alebo žiadnu hmotnosť školenia. Štúdia Kanadskej Národnej Fitness Siete zistil, že celoštátnej priemernej aerobik inštruktor vykonáva 22-24% tuku v tele. To je veľmi vysoká, pre niekoho, kto vykonáva 6-8 hodín aeróbneho tréningu týždeň!

Čo BMI a všetky tieto Kvapaliny ‘Get Slim Rýchle Vzorce? Olympijský rower okolo 16 kameňa a 6 nôh 4 je kategorizované ako “Obéznych” BMI. To zabudne sa pozrieť na telo tuku úroveň, ktorá vo všetkých prípadoch je pod 10%. Skúste povedať 4 čas Olympijské Zlato Medailista, Steve Redgrave on je obéznych!

Rovnako tekuté získať štíhly rýchle diéty sú kompletné vtip. Ako môže popíjať preč pre 2-3 jedlá denne na koktail umelé farbivá, sladidlá nemajú VŠETKY živiny byť dobré pre vás? Opäť ste teeing seba dať váhu späť.

Tuk ukladá sú vyčerpané z našich svalov a pečene.

Ale naše svaly sú tiež použité ako naše telo, ako hlad vyhladované psy, hľadať ich ďalší zdroj energie – vaše svaly a bielkovín, ktoré je obsiahnuté vo vnútri.

V priebehu času sa vám schudnúť. Stratíte veľa hmotnosť v niektorých prípadoch. Ale rovnako môžete napaľovať svalov. Váš metabolizmus sa stáva pomaly, pomaly a neefektívne. Môžete rásť zvyknutý na náročné 800 kalórií denne (nie veľa). Keď príde mimo plánu a podľa plánu údržby vášho nedostatku svalov bude znamenať vám dal to všetko znovu len jesť niekoľko sto extra kalórií denne.

Skúste a objať, koľko tuku v tele sa účtovná nad tým, čo váhy povedať. Kvalifikovaný výkon physiologist budú môcť zmerať svoje telo tuku úrovniach. Prijmite výzvu spaľovanie tuku a vykonávať činnosti, ktoré zachovanie svalovej hmoty, zatiaľ čo spaľovanie tuku ako silový tréning.

Je to tak jednoduché, ako je pitie vášho jedla? Č. Je to tak jednoduché, ako sa spoliehať výlučne na váhu? Č. Sústredený na vašom tele tuk úrovniach. Majú ich presne prijať, a potom nastavte o výzvy. Bikiny telo má byť unravelled a veku “chudá obsahom tuku”, bude už dávno preč.

LEAVE A REPLY