Praktické Prírodné Starostlivosti O Pleť Tipy

Všetky prírodné starostlivosti o pleť zahŕňa starostlivosť o vaše telo vo vnútri ako aj vonku. Vaša pokožka je najväčším orgánom tela. Ak chcete mať naozaj žiarivé pleti, musíte byť zdravý – zvnútra von a von.

Najlepšie prírodné starostlivosti o pleť rutinné začína jesť výživné potraviny.

Jesť čerstvé, celé a organické ak je to možné. Drž sa od nezdravé potraviny, spracované potraviny a všetko, čo s dlhý zoznam zložiek na zadnej strane obalu. Naučiť sa čítať etikety, takže viete, čo je bezpečné a čo nie.

Uistite sa, že ste pitie veľa dobrej vody. Vaše telo potrebuje primeraný vody na pomoc flush toxíny z vášho systému a aby sa vaše bunky hydratované. Nápoje, ako limonáda, energetické nápoje a ovocné nápoje majú príliš veľa cukru alebo umelých sladidiel, spolu s chemické prísady, ktoré môžu mať nepriaznivé účinky na vaše zdravie. Aj ovocné šťavy má príliš veľa cukru, pokiaľ zriedený aspoň 1:1, alebo ešte lepšie 1:4 s čistou vodou. Občas bylinkové čaje sú v poriadku, ale nemali by tvoria väčšinu kvapalín.

Nezabudnite na cvičenie a vyhnite sa nadmernej slnku, rovnako.

Vonkajšie fyzická aktivita je dôležitá. Stačí použiť dobré slnko zmysel. Začne sa pomalé. Vyhnúť časy, keď slnko je v jeho najteplejšie. A zakryť, keď ste mali vaše denné kvóty slnka.

Pri výbere vašej organické a prírodné produkty pre starostlivosť o pleť, je potrebné mať na pamäti, že priemysel je neregulovaný a termín “prírodné” nie je právne definovaný. Z tohto dôvodu je dôležité, aby vaše rozhodnutie kúpiť založené na bezpečnostných zložiek uvedených na zadnej strane balenia skôr ako na pekné obrázky na prednej etikete výrobku.

Dobrý prírodné starostlivosti o pleť program spustí s výberom kvality všetky prírodné starostlivosti o pleť linka, najlepšie certifikované organické podľa USDA Národnej Ekologickej Program.

Vyberte prírodných produktov starostlivosti o pleť, ktoré sú určené pre váš konkrétny typ pleti. Pravdepodobne zistíte, že ste spadajú do jednej z nasledujúcich štyroch kategórií:

  • Normálna/kombinácia kože
  • Mastná/problém kože
  • Suché/zrelú pleť
  • Citlivú pleť

Uistite sa, že všetky prírodné a ekologické produkty starostlivosti o pleť zahŕňať čistič, exfoliant, minerálna maska, kondicionér alebo tonera a hydratačné. Pomocou všetky tieto produkty vám najlepšie výsledky a najzdravšie pleť.

Základné kroky, ktoré budú nasledovať v svojej prirodzenej starostlivosti o pleť zahŕňa:

Čistí dvakrát denne, ráno a večer. Pripravte svoju tvár pre očistu jemným stlačením teplé žinku na tvár. Potom masáž cleansing lotion do tváre a krku. Dôkladne opláchnite.

Olúpať raz týždenne pomocou jemného exfoliant ak máte suchú a citlivú pokožku. Ak máte normálnu alebo mastnú pleť, mali by ste olúpať niekoľkokrát týždenne. Týmto sa odstráni vybudovanie odumretých buniek a podporuje zdravé a žiarivého vzhľadu. Ak máte kazov, nepoužívajte exfoliant. Liečiť akné prvý, potom si môže olúpať.

Hlboko čistí s minerálnou masku raz týždenne, ak váš typ pleti je suchú alebo zrelú; dvakrát týždenne, ak máte normálne/zmiešanej alebo mastnej pokožky. Ak máte akné, to je krokom, ktorý vám pomôže liečiť vašu pokožku. Pre poškodenými pleť, použite minerálne masku denne po dobu jedného týždňa. Používať každý druhý deň, na ďalší týždeň. Potom použiť dvakrát týždenne, kým vaša pleť čistí.

Uistite sa, že použiť kondicionér alebo tonera po zakaždým, keď budete čistí. Klimatizácia alebo tónovanie vyživuje pokožku a poskytuje základ pre hydratačný krém.

Prevedenie s hydratačný krém. Dokonca aj tí, s mastnú pleť je potrebné hydratujú. Len sa uistite, že je vyvinutý pre mastnú pleť. Hydratačné poskytuje vašej pleti s vrstvou ochrany pred voľnými radikálmi a strate vlhkosti. Strata vlhkosti je jedným z hlavných dôvodov pre rozvoj vrásky.

To sú základné kroky pre žiariacu a zdravú pleť. Ak máte špeciálne potreby, možno budete chcieť pridať ďalší všetky prírodné starostlivosti o pleť alebo dva, aby váš denný rituál.

Najdôležitejšie je zapamätať si, použite najvyššiu kvalitu certifikovaných organických prírodné starostlivosti o pleť na tvári každý deň, dvakrát denne, a budete žať plody – živé, žiariace, zdravo vyzerajúcej pleti.

LEAVE A REPLY