Ako Mať Viac Orgazmov Pre Mužov

Rate this post

Všetci vieme, že ženy na rozdiel od mužov, môžu a majú občas viacnásobné orgazmy. Avšak počuli ste muž viacnásobné orgazmy? Ak si mal iba jeden orgazmus všetky vášho života, potom možno budete prekvapení, že aj mužov môže mať viacnásobné orgazmy.

Sex je pravdepodobne iba nesporné, radosť známe ľudstvu a pretože tam je toľko potešenie, že pochádza od neho, potom prečo nie zvýšiť ešte viac. Prečo by muži byť spokojní s len jeden orgazmus vždy, keď máme sex, a nie snažiť viac? Pravdepodobne to sa scvrkáva na naše chybné presvedčenie, že muži môžu mať len jeden orgazmus a tak sme sa zastavili tam bez premýšľať viac o tom.

Tak je tam taká vec, ako muž viacnásobné orgazmy a ak áno, ako môžete to urobiť?

Áno, aj keď to je určite možné pre mužov získať viacnásobné orgazmy, môže to trvať týždne alebo dokonca mesiace usilovnej praxi sa dostať do tejto etapy. Avšak snaha prijať bude dobre odmenený ako z odteraz môžete mať viac orgazmov, ako a kedy chcete pre zvyšok svojho života, ak ste trpia erektilnou dysfunkciou, alebo impotenciu otázky.

Vidíte, muž viacnásobné orgazmy sú zabrániť ejakulácii. Inými slovami, ak nemáte ejakulátu, potom váš penis je ešte ťažké a môže vyvrcholenie znovu a znovu, až kým si ju nechať ejakulátu. Je to preto, lebo to je kontrakcie mužnosti, svaly, zatiaľ čo ejakulující, ktorá vám dáva jeden orgazmus a nič viac, po tom.

Tak to ide povedať, že spôsob, ako liečiť sexuálny akt je veľmi dôležité, pretože pri sexuálnej stimulácii stavia do radosť vo vašom tele a nie je skrátiť, dosiahnete bod, keď váš sexuálny svalov bude zmluva a ejakulácia sa stáva. To znamená, že ak ste si kontrolu vášho ejakulácia, môžete ovládať svoj orgazmus, pretože väčšina mužov nie sú schopní zostať v stave vzrušenia po ejakulující.

Preto ak chcete mať kontrolu nad ejakuláciou procesu, budete musieť mať veľmi silný pubococcygeus sval, alebo to, čo je všeobecne známy ako pc sval. Tento sval je aj sexuálne a zdravotné účely. Pc sval je hlavným účelom je kontrolovať tok svojho moču, ale môžete ho použiť aj na ovládanie vášho ejakulácia rovnako. Takže ak ste schopní mať jeden orgazmus, potom cez sériu postupov, aj vy môžete mať viac orgazmov.

Mnoho mužov si myslí, že s ejakulácie a orgazmu je to isté. Hovorím vám, že oni nie sú rovnaké, pretože môžete skutočne mať muž orgazmy bez toho, aby ejakulátu. Schopnosť urobiť, je ovládanie pc sval. Robíte to, ako ste sa snaží zastaviť močenie na pol ceste cez proces močenia.

Môžete začať cvičiť, ako dosiahnuť niekoľkonásobné orgazmy, keď masturbácia.

Keď prídete do bodu, takmer ejakulující, stop zákona a utiahnite váš pc sval ako zastavenie močenia procese, kým sexuálne napätie sa znižuje. Potom postup zopakujte niekoľko krát.

Keď ste masturbácia, venovať pozornosť stavu vášho sexuálneho vzrušenia. Toto je pomôcť vám naučiť, ako mať pod kontrolou vaše sexuálne reakcie. Potom budete všimnite si, že tam bude pc svalové kontrakcie tesne pred ejakulující. Teraz, aby ste zistili, fungovanie svalov, budete môcť vytlačiť ju lepšie, aby sa zabránilo ejakulácii.

To bude držať späť ejakulácii a tak sa teraz dosiahnuť niekoľkonásobné orgazmy bez ejakulácii. Budete tiež všimnúť, že ste stále vzrušený po každom orgazmus, a tak si môžete zopakovať, že sexuálne vzrušený znovu a znovu.

Áno, muži môžu mať viacnásobné orgazmy. Chceš mať tento zmyselné orgazmus vylepšenia skúsenosti?

LEAVE A REPLY