Goji berry – recenzie, názory, účinky, cena, kde kúpiť ?

V určitom okamihu v našom živote, môžeme sa potýka s chudnutie výzvou. Niektoré boli úspešné. Niektorí ľudia môžu byť stále bojujú zatiaľ čo niektorí môžu mať úplne stratil bitka s hmotnosti. Pre tých, ktorí stále sa snaží vyhrať túto zdanlivo ťažké vojny, Goji bobule môže byť niečo, čo vás zaujmú.

goji šťavaV Goji berry je tiež známy ako wolfberry je malé, svetlé červené bobule rastlina, ktorá stopy jeho pôvod z Číny, Mongolska a Tibetu. To môže tiež byť nájdený pestovanie v Južnej Európe. To môže byť buď jesť čerstvé, ako sušené semienka, alebo konzumovať ako šťava. Niektoré ďalšie nové recepty/prípravku možno nájsť aj on-line.

Dnes je pomaly našiel cestu do Západnej trhu vzhľadom na jeho hmotnosť strata výhody. To môže byť relatívne nový objav v Západnej kultúre, ale aj v Číne a v iných okolitých krajinách, ľudia boli zneužití zdravia potenciál tejto berry po tisíce rokov, už.

To bol ponúkaný ako “superfood” niekoľko fitness a výživy spoločností. Produkty na chudnutie obsahuje Goji berry ako prísada boli zaplavenie trhu v nádeji, že pomáhať spotrebiteľom, ktorí majú problémy schudnúť.

Goji Berry – funguje to

goji berriesTak, ako sa to podporovať chudnutie? Je to v podstate funguje tak, urýchľuje metabolické procesy v tele. Tento efekt je dosiahnutý vďaka prítomnosti veľkého množstva antioxidantov nájsť v Goji bobule. Vedecké štúdie ukázali, že strava, ktorá tvorí veľké množstvo antioxidantov, podporuje chudnutie. Medzi potraviny bohaté na antioxidanty, ktoré Ju radí na vrchol. Má 25% viac antioxidantov ako čučoriedky, 2,5-krát viac ako v granát a 10-krát viac ako v čučoriedky a jahody.

Ďalším dôležitým faktorom na zváženie pre úspešné chudnutie je glykemický index (GI). Glykemický index určuje, ako rýchle jedlo sa zmení na glukózu alebo cukor v krvi. Hodnota 100 znamená, že je to čistá glukóza, tie hodnotené 70 alebo vyššie, s vysokým GI, zatiaľ čo tí, menovitý nižšie 55 sú považované za nízke GI.

Potraviny s nízkym GI sú viac pravdepodobné, že uspokojí vašu chuť k jedlu, skôr ako ju zvýšiť. Jesť potraviny, ktoré majú nízky GI bude minimalizovať vaše nutkanie konzumovať viac kalórií, a preto vám nie na váhe. Pozrite sa na GI Goji berry v porovnaní s inými ovocia:

Goji berry – 29

Apple – 38

Orange – 42

Banán – 25

Cantaloupe – 65

Hrozienka – 64

Melón – 72

Oni sú tiež vysokým obsahom vlákniny s jeho 21 percent vlákniny hmotnosti. Sú tiež dobrým zdrojom chrómu, ktorý pomáha zachovať svalovej hmoty počas proces chudnutia.

Sú tiež bohaté na živiny, ktoré pomáhajú pri premene potravy na energiu namiesto ukladanie to ako tuk. Pretože pomáha zmierniť stres, emocionálne jedenie a chute na sladký, s vysokým obsahom tuku sú potraviny vyhnúť.

Oni sú tiež považované za Adaptogens. Adaptogens sú prírodných ingrediencií, ktoré pomáhajú zlepšiť naše telo je odpor počas nežiaducich podmienok. Takže pri výkone, náročné Goji bobule, zlepšia váš vytrvalosť, využitie kyslíka, a obehu. Ste schopní vydržať dlhšie cvičenie, a tak vám umožní spáliť viac kalórií.

Okrem hmotnosť strata výhody, Goji bogyó je plná ďalších zdravotných výhod. Po tisíce rokov a Číňania majú vždy používa sa pre vitalitu a dlhý život. Majú ukázala byť dobré pre imunitný systém, zdravie očí, anti-aging, srdcové choroby, autoimunitné poruchy, a mnoho ďalších.

Goji Berry – stanoviská (recenzia)

V Goji bogyó je určite nie všetky humbuk. Tu sme získali príbehy a recenzie od ľudí, ktorí majú skúsenosti s jeho výkon.

Pred náročné Goji berry, bol som na 308 libier. Teraz moja hmotnosť je 245 libier po dvoch mesiacoch užívania. Najprv som nemohol uveriť výsledky. Ale nakoniec som si ako moja rodina a priatelia sa začali dopĺňať ma na môj zmeny hmotnosti. 63 kíl je obrovský úspech pre mňa zvážení všetkých neúspešnom krát som mal s chudnutie. Teraz som nadšený stratiť viac a sľúbil som sám, nie je vôbec ísť späť do svojej nadváhy samostatne. Goji berry je proste úžasná! Je to ako odpoveď na moju modlitbu!

-William A.-

Som neustále sa snažíme schudnúť odkedy som porodila moje posledné dieťa cez caesarian prevádzky. Som jednoducho nemohol stratiť tých kíl som získal počas môjho tehotenstva. Ja som sa prihlásila sama, alebo v miestnej telocvični, dostal fitness tréner, a znížiť na môj príjem kalórií. Občas by som stratiť kilogramu, alebo dva, ale potom by sa ocitol získava späť. Bolo to frustrujúce, prinajmenšom. Keď som o tom počul, ja som sa nemohol dočkať až to skúsiť. Na môj prvý týždeň to náročné, som si všimla, prudký nárast o mojej energie. Ja som začal tráviť viac hodín robí môj fitness rutiny a ja tiež všimnúť, moja chuť k jedlu znižuje. Som takmer na môj tretí mesiac, a ja som už stratil 33 libier. Nemôžem sa dočkať, až stratí viac!

-Jenna R.-

Všetko, čo môžem povedať je, že produkt skutočne funguje! Schudla som 5 palcov z brušku, od náročné Goji bogyó. Vzal som produktu pred každým jedlom. Som začlenené aj s fitness plus som urobil nejaké beží aspoň dvakrát týždenne. Výsledky stále len mi motivovaní zostať na trati, moje chudnutie cestu. To tiež dal mi dôveru. Nikdy som si dvakrát z odporúča tento produkt!

-Barry V.-

Zatiaľ čo na dovolenke pred štyrmi rokmi, som sa dostala do otvoreného schodisko. Musel som absolvovať fyzikálnej terapie pre moje zlomeninu krku a chrbtice. Trvalo to určitý čas, kým sa mi obnoviť, ale podarilo sa mi získať moje mobility. Bohužiaľ, bol som schopný dostať sa späť do mojej pravidelnej činnosti. Som nezdalo mať energiu, aby sa zapojili do akejkoľvek fyzickej aktivity. To je počas tejto doby, že môj problém s hmotnosťou začal. Bol som 260 libier v tom čase. Počul som o produkte cez môj priateľ. Keď som skúšal niekoľko diétne pilulky bezvýsledne, stále som optimistický, že som sa jackpot v tomto čase. Po nástupe Goji berry stravy, ja som stratil 21 libier moje prvé dva týždne. Vyzerá to, že som sa konečne pribitý na tento čas. Ja som dúfal, že sa strácajú viac a ja sa nemôžem dočkať, až uvidím rozsahu tip na 200 libier.

– Jason A.-

Goji berry – vedľajšie účinky

goji bogyóGoji berry nemá žiadne škodlivé látky, ktoré by mohli spôsobiť nežiaduce účinky alebo nežiaduce účinky. Tam bol žiadny prehľad o všetkých sťažnostiach z náročné produktu. Je prirodzené, bezpečné a hlavne účinné chudnutie pomoci.

Zdravie odborníci len varovať tých, ktorí sú tehotné, a tých, ktorí sú dojčenia byť mimoriadne opatrní pri jednaní s doplnky stravy, nie len s Goji bogyó. Ak ste na pravidelné lieky, to by bolo najlepšie poradiť sa s lekárom, najskôr ako to môže viesť k negatívne interakcie s drogy.

Zároveň sú spotrebitelia vždy poradiť dodržiavať odporúčané dávkovanie Goji berry.

Goji berry – cena

V Goji berry je cena medzi konkurencieschopné ceny tabletky na chudnutie tam. Niektoré Goji doplnky sa predávajú za vyššiu cenu, ako ostatní, aj keď. Kľúčom k nákupu právo značka Goji berry doplniť nie je v cene, ale v prísady a zloženie. Vždy zvyknite kontrola štítok najviac zvlášť, keď ide o diétne pilulky.

Goji Berry – kde kúpiť (lekáreň, supermarket, online?)

Väčšina Goji berry produkty sa predávajú on-line. Ak chcete vedieť, kde kúpiť (lekáreň, supermarket, online?) a ďalšie informácie, prosím, navštívte ich oficiálnych stránkach, aby sa zabránilo podvodom a alebo falošné produkty.

Zhrnutie

Ak ste boli na straty strane ste chudnutie boj, je čas si myslíte, pričom Goji berry stravy. Nedá ovládať jeden je chuť a nie je dosť času a energie, aby pravidelne sa dvoch hlavných vinníkov, zvýšenie telesnej hmotnosti. Pričom Goji berry sa bude zameriavať na tieto dve prekážky pre vás.

Goji berry bol vysoko odporúčané, fitness odborníkov z celého sveta. Je bezpečný a prírodný potravinový doplnok, ktorý môžete spoľahnúť. Bolo preukázané, že prácu pre tisíce ľudí, ktorí ju vyskúšali. Spolu s správnej diéty a cvičenia, Goji berry vás ohromí výsledky.

Goji bobule sú nielen výborné na chudnutie. To je tiež plná ďalších zdravotných výhod. Mnoho zdravotných výhod je to, čo zarobil svoje prvé miesto v zozname superfoods. V skutočnosti, David Wolfe, superfood, guru, zoznamy red berry číslo jedna v jeho “Superfoods: Potraviny a Medicíny Budúcnosti,” kniha.

Západný svet sa konečne uvedomil, že zdravotné prínosy z Goji bobule. Niečo východnej kultúry má dlhé výhodu pred stáročiami. Food and Drug má tiež uznali výhody Goji bobule. Dať tieto Goji bobule a skúste a presvedčte sa sami seba, prečo sa to nazýva superfood. V kombinácii s správnej diéty a pravidelným cvičením, môže to byť len jediné, čo musíte stratiť tých libier efektívne.

 

 

LEAVE A REPLY