Erektilná Dysfunkcia Pod 40 – Prekonať Problémy Sex v Mladších Mužov

Erektilná dysfunkcia je všeobecne považovaná za vek-súvisiace problém; spoločné vnímanie je, že mladší muži sú základným náterom a pripravený na akciu na všetky časy. Avšak, zatiaľ čo väčšina mužov by chceli chlubit o neustálom stave pripravenosti, pravdou je, že každodenný život často dostane do cesty, a aj tie mužný mladých mužov sa môže vyskytnúť občasné flop, keď príde do spálne výkon.

Vo väčšine prípadov je to nič, čo sa to týka, o – stres dlhý deň alebo trochu príliš veľa piť môže spôsobiť dočasné dereliction of duty, kde sexuálne funkcie je dotknuté. Avšak, mladých mužov, ktorí majú časté problémy v tomto oddelení môže byť potrebné zvážiť hovoriť, aby ich lekári o penis starostlivosť o erektilnej dysfunkcie.

Čo spôsobuje ED v mladých mužov?

V starších mužov, strata funkčnosti sa môže vyskytnúť ako pokles hladiny testosterónu, pohyb sa stáva ohrozená tým, ochorenia srdca alebo fajčenia, alebo kapela stredného veku tuk sa usádza v okolí pása. Muži v ich 50. a 60. rokoch sa zvyčajne stretávajú aspoň občas problém s sexuálne funkcie.

U mladých mužov, tieto problémy sú menej časté, avšak, zdravotné podmienky, ako sú vrodené srdcové choroby, cukrovka, vysoký krvný tlak, alebo znížené hladiny testosterónu môže tiež viesť k strate funkčnosti. Okrem toho, muži každého veku, ktorí majú nadváhu, konzumovať zlá strava, a/alebo majú sedavý životný štýl je viac pravdepodobné, že majú problémy rastúce príležitosti. Okrem toho, muži, ktorí majú problémy so zneužívaním omamných látok alebo alkoholu môže rozvíjať erektilnej otázky v každom veku. Rôzne lieky, môže mať aj nepriaznivý vplyv na erektilnej schopnosti.

Za viac zrejmé, fyzické zdravotné problémy, psychológia často prichádza do hry vo veciach sexuálnych funkcií. Muži, ktorí sú pod veľkým stresom, alebo tí, ktorí majú problémy s depresiou alebo úzkosťou, môžu mať tiež problémy v spálni. Výkon úzkosť, partnerských konfliktov, a viny spojené s prísne výchovné môže viesť aj k problémom v tejto oblasti.

Liečbu ED

Úspešnú liečbu erektilnej otázky závisí od toho príčinou. Liečenie podmienok, ako sú srdcové ochorenia alebo cukrovka je určite potrebné, a muži, ktorí majú nadváhu a nezdravé bude potrebné sa pozrieť na ich životný štýl a urobiť nejaké pozitívne zmeny. Vyhnúť rekreačné látok, odvykanie od fajčenia a obmedzenia jeden príjem alkoholu môže mať priaznivý účinok.

Keď príde na psychológiu erekciu, liečbu môžete získať viac zložité, ako sa starať o vydanie môže vytvoriť cyklické problém. Avšak, vyhýbanie sa nadmernému stresu a získanie pomoci pre podmienok, ako je úzkosť a depresia môže byť nesmierne užitočné.

Robiť pozitívne zmeny životného štýlu, ako je cvičenie, chudnutie, a dbať o vzhľad a úpravu môžu byť nápomocné pri zvyšovaní dôvery úrovniach, ktoré zohrávajú veľkú úlohu v človeka, schopnosť dobre fungovať.

Starostlivosť o zariadenia

Aj keď nie je nič fyzicky zle s penis, pričom extra starostlivosť môže pomôcť muži vyzerať a cítiť sa v ich silách, aby ich dôveru (a ich package) a výťah. Muži, ktorí sa cítia dobre o stave ich penis je menej pravdepodobné, že pocit úzkosti a rozpačitý – problémov, ktoré sa často môže viesť k výkonu otázky.

Je samozrejmé, že penis by mal byť udržiavané v čistote. Umývanie teplou vodou a neutrálnym čistiacim prípravkom je prvý krok. Penis by mal byť povolené preschnúť, najmä pod predkožky, pre neobrezaných mužov – znížiť pravdepodobnosť vzniku bakteriálne alebo plesňové infekcie, ktoré môžu spôsobiť zmätok na prekrvenie pokožky.

Po vyčistení pleti, použitie kvalitných penis vitamín krém môže ťažiť penis hydratáciu kože, vyhladenie suché, zdrsnené pokožky, posilnenie odolnosti proti infekciám, a znižuje nepríjemné pachy. Krém obsahujúci penis-špecifické zložky by mali byť aplikované právo po vyčistení pleti, zatiaľ čo koža je veľmi savé. Pridaním tento krok dennej osobnej starostlivosti rutina môže pomôcť udržať penis hladké, pružné a citlivé na dotyk.

LEAVE A REPLY