Na Celkovej Zmene Vášho Tela “Vytvoriť Stimul Vaše Svaly nie Sú zvyknutí Na”

V poslednom článku na celkovej zmene vášho tela pozreli sme sa na “prečo” odpor cvičenia by mali tvoriť základ vášho úsilia do tvaru vášho tela a urýchliť spaľovanie tukov. V tomto článku sa pozrieme na “ako” na efekt spolu a trvalé zmeny na vašom tele.

S cieľom pokračovať vo vytváraní svalov (pri vašej snahe o strate telesného tuku), budete musieť neustále vystavovaná na podnet, ktorý nie je použitý na

. A dôvod na to, vracia sa späť k pôvodu ľudského tela. Ako súčasť postavený na prežiť, ľudské telo má úžasnú schopnosť prispôsobiť sa. Či už je to jeho schopnosť prispôsobiť sa umelé srdce alebo niečo tak jednoduchého, ako tvoriť mozoľov prispôsobiť sa neustále trenie od pomocou záhradné náradie, vaše telo prispôsobí a rastie. Keď si cvičenie so závažím jednoducho rozobrať svalových buniek a vaše telo sa prispôsobí podľa liečivých nich, a čo je silnejšie. Ale, pretože vaše svaly sa prispôsobili a teraz sú silnejší sú odolné voči stimulov, ktoré ste pôvodne vystavené ich. Tak, aby aj naďalej robiť pokrok, budete musieť prekonať tento adaptívne odpovede. Takže, možno vaše ďalšie cvičenie môžete použiť viac hmotnosti, alebo zvyšok menej, robiť cvičenia s viac intenzity, alebo robiť rôzne cvičenia, pre ktoré časti tela – čokoľvek, čo môžete urobiť, budete musieť neustále predmetom ich na niečo, že nie sú použité v snahe neustále napreduje. Keď to robíte v systematický módy v priebehu času budete neustále budovať svalovú hmotu a udržať vášho metabolizmu.

Keď po cvičenie rutiny neustále meniť tieto faktory, aby pokrok: cvičte viac, intenzívne na každom tréningu, použite väčšiu váhu, zvyšok menej medzi súbormi, urobiť viac sady a/alebo obchodní zástupcovia, používať rôzne cvičenia, pre ktoré časti tela použite iný typ stroja (napr. pomocou kábla biceps stroj verzus zadarmo hmotnosť biceps curl), zmeniť poradie častí tela ste sa v jednom tréningu, kombinovať rôzne časti tela, spomaliť tempo každý rep vykonať, používanie ťažkej váhy pre určitý počet opakovaní a potom ľahšiu váhu, pre ostatné opakovanie súboru, postupujte záporná časť cvičenia (keď ste znížením hmotnosti) vo veľmi pomalým spôsobom, ležať na stabilitu loptu namiesto lavičke pri vykonávaní určitých cvičení, alebo môžete robiť dve rôzne cvičenia späť na zadnej strane pre jeden súbor. Čokoľvek, čo môžete urobiť, zmeniť ho a urobiť z neho srandu.

Všetkých premenných, ktoré môžete zmeniť, aby pomohla vytvoriť stimul vaše svaly nie sú zvyknutí, intenzita je asi najdôležitejšie.

Podľa intenzity myslím vykonávania každej výkon s maximálnou námahy, úsilia. Samozrejme, “maximálna námahe” vzhľadom na to, ako dlho ste boli v práci, oboznámenie sa s cvičenia, atď. Som si istý, že ste videli veľký, svalnatý chlap v telocvični (alebo v televízii) vytváranie writhing tváre contortions, ako sa snaží zdvihnúť hmotnosti za tých posledných niekoľko opakovaní. Že je vyjadrením intenzity. Teraz, nemusíte urobiť tie tváre, ale budete musieť dať tam podobné množstvo úsilia, na základe vášho úroveň skúseností. A či už sa rozhodnete urobiť viac opakovaní, zvyšok menej medzi súbormi, alebo sa vaše cvičenie v kratšie množstvo času, budete musieť nájsť spôsob, ako zvýšiť svoju intenzitu, aby čo najviac pokrok v najkratšom možnom čase. V skutočnosti, akonáhle začnete realizácii mnohých premenných, ktoré sú uvedené vyššie, môžete si všimnúť, že mnohé, ak nie všetky, majú do činenia s tým, cvičenie intenzívnejšie.

Okrem toho pomáha, aby čo najviac zisky v čo najkratšom čase, intenzity cvičenia pomáha vytvárať endorphin uvoľnenie vášmu telu.

Endorfíny sú hormóny vylučované do hypofýzy v reakcii na fyzickú záťaž. Tieto hormóny sú známe blokovať bolesť, zníženie chuti do jedla, zníženie úzkosti, a vyvolať pocity eufórie. To je dôvod, prečo mnoho ľudí sa správa pocit euforický vysoká po ich tréningu. Takže, prečo nie? Je to prirodzené a je to dobrý pocit.

Jeden užitočný tip ohľadom intenzity je, aby vaše cvičenie už viac ako 50 minút až jednu hodinu. Vyťahovania tréningu len zoslabí intenzitu. Okrem toho, keď vstúpite do posilňovne, budete mať len dostatok glukózy alebo cukru v krvi v krvi (primárny zdroj energie palivo vaše cvičenie) asi hodinu to stojí cvičenia. Takže, aby vaše cvičenie krátke, sladké a intenzívne. Avšak, v súlade tréningu krátke a zvyšovanie intenzity uistite sa, že budete vykonávať cvičenia s kontrolou. Toto zabezpečí, že budete cvičenie svalov a nie viac spoliehať na svoje kĺby. Jednoduchý spôsob, ako to urobiť, je vykonať každého cvičenia miernym tempom a v zámernom spôsobom. Keď ste sa zamerať na kontrolu, udržať cvičenie rutiny čerstvé a nové, a udržiavať zvýšenie úrovne intenzity budete vytvárať celkom a trvalú zmenu do vášho tela v čo najkratšom možnom čase.

Veľa šťastia! A vďaka za čítanie tejto. Rozvíjať svoje Power2B, čo si vyberiete.

LEAVE A REPLY