Artritída, Zápaly, Bolesti Kĺbov – Čo je Odpoveď?

Väčšina chorôb má etiológie zahŕňajú zápal, ako v prípade bolesti kĺbov a artritídu. Tieto podmienky byť horšie alebo lepšie v závislosti na váš prístup a spôsob, ako ísť na to. To je otázka, často pýtajú: artritída Môže naozaj zabrániť, a dokonca aj liečiť? Úprimná odpoveď je veľký áno; artritída je liečiteľná bez drogy alebo operáciu. To všetko samozrejme záleží na vás, koľko úsilia ste ochotní dať sa do nej a zmeny, ktoré sú ochotní urobiť.

Napísal som veľa článkov o rôznych zdravotných problémov v priebehu času.

Čo ma inšpiroval do písať o tom bol úspešný v prekonať akýkoľvek zdravotný problém sa prirodzeným spôsobom bez liekov alebo drog. Ja používam túto príležitosť tým, že nechá iných ľudí vie, že mnohé zdravotné problémy sú vyliečiteľná na alternatívny spôsob, ako. Nie je rýchla oprava k dispozícii, potrebuje čas, odhodlanie a konzistencie. V mojom prípade artritídy bol jeden z nich, ktorý ovplyvnil môj krk a ruky. Len ako príklad, som zistil, že je ťažké držať pero medzi moje palcom a ukazovákom uplatňovaní dostatočný tlak napísať na papier. Mám už akékoľvek príznaky alebo bolesti a mám plnú silu späť. Áno, som sa obrátil artritída, už akékoľvek utrpenie, bolesť alebo nepohodlie.

Bežné lekárske priemysel chce, aby ste verili inak. Len si predstavte, že milióny skutočne liečiť a zabrániť artritída prípadoch bez drogy alebo chirurgický zákrok, miliardy dolárov by sa stratil od svojich obrovský zisk. Avšak, to je fakt, a bol značne preukázané, že artritída môže byť skutočne vyliečiť, a nie len artritídy. Pomocou prírodných liečebných stratégií vám pomôže prekonať a ak nechcete, aby iné zdravotné problémy, dosiahnutie optimálneho zdravia.

Základné Otázky: Diéta, Cvičenie, Suplementácia

Obvyklé Západnej stravy je vysoká vo fast food a vysoko spracovaných potravín. To je nezdravé a podporuje nerovnováhu medzi omega 3 tuky a omega-6 tukov. Táto nerovnováha je príčinou zápalu v tele. Omega-6 tukov sú poburujúce. Sa metabolizujú v tele do hormón ako zlúčeniny vyvolať zápal. Takéto potraviny s vysokým obsahom omega-6 tukov sú požltový, kukurice, sóje oleje a orechy, aby sme spomenuli iba niektoré. Príliš veľa nasýtených tukov a najmä nenasýtené tuky sú tiež veľmi poburujúce. Množstvo nasýtených tukov a trans-tukov by mal byť aj znížená vo vašej strave ak vás trápia bolesti kĺbov, artritída, alebo iné podobné zápalu.

Strava

Protizápalovým strava musí obsahovať zdravé, zdravé, nespracované potraviny. Aj tuky ako sú omega-3 mastné kyseliny sú dôležité v protizápalovým diéta, ktorej telo nie je schopné urobiť sám.

Oni sa nachádzajú v potravinách, napríklad vlašské orechy, hempseed, divoké losos, sleď, sardinky, sardely. Iné anti-poburujúce potraviny sú avokádový olej, extra panenský olivový olej, hempseed olej, ľanový olej, olej z vlašských orechov, a anti-poburujúce zeleniny. Zeleniny a ovocia majú vysoký obsah antioxidantov, ktoré pomáhajú znížiť zápal. Anti-poburujúce zelenina sú dôležité pri liečení bolesti kĺbov a artritídu, najmä tých, ktoré sú vysoko v zápalu boja karotenoidy, vitamín E a K. Medzi najlepšie proti zápalové zelenina sú tmavá listová zelenina, paradajky, paprika, cesnak, cibuľa a pod.

Koreniny a byliny, tiež obsahujú aktívne zložky, ktoré môžu bojovať proti zápalu. Zázvor, rozmarín, oregano, a zelený čaj majú veľkú kvalitu polyfenoly a bioflavonoid, ktorý spomaľuje všetky produkciu voľných radikálov. Nie zabudnúť na to veľmi dôležitá: “Škorice” je silný antioxidant s anti-zápalové látky, ktoré tiež zmierňuje bolesti a stuhnutosť v kĺboch. Pridať škorica, aby vaše artritída stravy a používať denne, má mnoho ďalších zdravotných výhod. Aj v protizápalovým stravy by ste mali konzumovať trávy krmivo z hovädzieho a organické pasterizované vajcia, pretože majú lepší profil proti zápalové mastných kyselín obsah ako zrno krmivo z hovädzieho a továreň chovné vajcia.

Vyhnúť sa takýmto rafinované sacharidy, ktoré sú ďalším pro zápalové zložka. Cukor, rafinovanej múky a potraviny vysoký glykemický index zhoršiť zápal v tele a pozdvihnúť glukózy a inzulínu úrovniach. Imunitný systém ľudí s artritídou útoky sliznice ich kĺbov a spôsobuje bolesť, stuhnutosť, a chronický zápal.

Niektoré z najlepších potravín!

Medzi najlepšie potraviny na boj proti tejto zdravotný stav je ryba, ktorá je vysoko v omega 3 mastných kyselín a iných polynenasýtených mastných kyselín, ktoré pomáhajú potlačiť cytokíny sú prítomné v tele, pretože zápal procesu. Zelenina obsahujú karotenoidy a flavonoidy, ktoré sú silné antioxidanty. Tiež obsahujú ovocie, ktoré obsahujú veľa antioxidantov, ako sú černice, čučoriedky, pomaranče, melóny, ako dobre. Anti-poburujúce zelenina, ako mrkva, brokolica, paprika, paradajky a zemiaky sú reálne pomôcť v boji proti bolesti kĺbov, artritída a súvisiace zápal.

Paradajková šťava je obzvlášť bohaté na lykopén; tiež varené paradajky sú ešte vyššie, opäť v lykopénu. Celé zrná, ako napríklad jačmeň, hnedá ryža, ovsené vločky môže pomôcť znížiť hladinu C-reaktívneho proteínu, ktorý je marker zápalu v tele. Oni tiež majú výhodu, že vysoká selénu, ktorý je antioxidant, zápal boja proti majetku.

Suplementácia

Právo prírodný doplnok je jedným z najväčších výhod pri riešení akýkoľvek zdravotný problém, artritídy a zápal je jedným z nich. Aj keď sme jesť naše zeleniny a ovocia, ale nie vždy dostať všetky výhody z nich. Je pôda vyčerpaná vďaka modernej intenzívne poľnohospodárske metódy. Viac a viac živín sú oddestilovaná z pôdy, v ktorej jedlo, ktoré jeme rastie, a ktorá spôsobuje, že obsah živín jednotlivých plodín trpieť.

Cvičenie!

Bez ohľadu na vek sme, pravidelné cvičenie, dokonca iniciovala neskoro v živote, nám dáva veľký prínos pre zdravie. To zvyšuje svalovú hmotu a zabraňuje mnohých chronických chorôb. Áno, ja viem! Kto chce myslieť na akejkoľvek cvičenia, zatiaľ čo takmer každý kĺb v tele je boľavé. Nehovoríme tu o extrémne cvičenia, len jemné pohyby ako takeing krátky chodiť každý deň na čerstvom vzduchu. Alebo pri sedení skúste presunúť uskutoční časť často, bez ohľadu na to, ako málo. To umožní, aby kĺby, aby sa stal viac flexibilné a mazané, čo znamená, časom pohybu ľahšie.

Pre viac potravín možnosti, môžete sa tiež pozrieť na moje predchádzajúce články o artritída, zápal a bolesť kĺbov. Robiť správne rozhodnutia potravín a čím je väčšia rozmanitosť vo vašej strave, tým lepšie.

LEAVE A REPLY