Ako Vydržať Dlhšie Počas Vstyku

Zlepšenie výdrže bolo pre mňa jednou z najlepších hodín zo školy života, ktoré som sa kedy naučil. Garantuje to návrat stratenej, no milovanej, sebadôvery. Rád by som sa teda s vami podelil o to, čo som spravil, za cieľom vydržania dlhšie. Dúfam, že vám tieto rady pomôžu, ak sme na jednej lodi.

zmyselne-par21) Učenie sa vydržať a deliť sa

Traduje sa, že problem prebratý je na polovicu vyriešený titan gel nga verím, že to je aplikovateľné najmä pri problémy so sexom. Ak máte problem predčasnej ejakulácie, tak vedzte, že napätie a hnev musia byť rozvírené.

2) Tajné miesto

Tajomné miesto na výlet. Množstvo mužov, ktorý chcú vydržať dlhšie nevie o tzv. Tajnom mieste, kde je vagína širšia a tým stimuluje penis menej. Tam sa dostanete silným zarázaním do vagíny. Choďte hlbšie a užite si to.

3) Pomalá jazda 

Jedna vec, ktorá istotne predĺži sex je pomalosť od samého začiatku. Temer hneď, ako sa zbavíte problémov s výdržou, tak sa zbavíte aj problémov s predčasnou ejakuláciou.

4) Svalnaté riešenia

Nabudúce, keď sa budete milovať, všimnite si to napätie vlastných zámkov.  Keď to budete cítiť, tak uvolnite svoje svaly a cíťte vašu výdrž. Mne tetno trik pomohol. Ak budete skúšať všetky techniky, určite to bude mať dobý dopad na vaše zdravie.

LEAVE A REPLY