Ako Schudnúť S Vegetariánska Alebo Eco slim Vegánska Strava

eco slimMnoho ľudí vydajte sa na vegetariánska a vegánska strava motivované názor, že to im pomôže kontrolovať Eco slim svoju hmotnosť. Je pravda, že nedávna štúdia zistila, že vegáni váži v priemere 30 libier menej ako jedáci mäsa robiť.

Zatiaľ čo technicky rastlinná strava by mala byť nižší obsah kalórií, pretože ovocie a zelenina sú prirodzene menej kalórií, ako je mäso a mliečne výrobky, je dôležité uvedomiť si, že to môže rýchlo zmeniť nezdravé a veľmi unsupportive na chudnutie. Napríklad, vegáni, ktorí jesť nezdravé jedlo, ako čipy, cukrovinky a cookies celý deň, z ktorých všetky sú vegan, ale sotva prispieva k zdravej telesnej hmotnosti alebo chudnutie.

Niekedy, tých, ktorí sa snažia schudnúť, tým, že pôjdete vegetariánska môže stále nemá kľúčové princípy úspešné chudnutie a pokračovať v boji s ich hmotnosť bez ohľadu na ich významné zmeny v diete. Dnes sa budeme diskutovať o vedecky dokázané, že kroky na chudnutie, ktoré sú bezpečné pre jedákov mäsa, vegetariánov a vegánov.

Dosiahnutie kalorického Eco slim deficitu je dôležité schudnúť

Bolo vedecky dokázané, že ak chcete schudnúť musíte vynaložiť viac kalórií, ako budete konzumovať po dlhšiu dobu. Vaše dennej kalorickej potreby sú kombinácia váš bazálny plus akákoľvek fyzická aktivita vám angažovať. Váš bazálny metabolizmus je do značnej miery určuje množstvo svalovej hmoty, vaše telo má, s tými, ktorí majú viac svalov, ktoré majú vyššiu rýchlosť metabolizmu.

Pre mnohých ľudí, ktorí chcú schudnúť, je užitočné pochopiť, koľko kalórií, ktoré ich telo potrebuje každý deň, našťastie, existuje veľa primerane presné kalkulačky k dispozícii on-line, ktoré môžu urobiť pre vás.

Akonáhle budete vedieť, koľko kalórií, ktoré vaše telo potrebuje každý deň majú za cieľ vytvoriť denný deficit okolo 500 kalórií z kombinácie znížený príjem potravy a zvýšená fyzická aktivita.

Jednoduché stratégie znížiť kalorický príjem patrí znižovanie jedlo a občerstvenie porcie, výber zdravších menej kalórií husté potraviny, ako ovocie a zeleniny, obmedzenie konzumácie sladkých nápojov, ako sú ovocné šťavy a nealkoholických nápojov.

Teraz sa tu po vegetariánska strava môže hrať osobitnú úlohu, pretože rastlinné potraviny s nízkym obsahom kalórií, a veľmi nízkym obsahom tuku (čo zvyšuje kalórií v jedle) môžete jesť viac a zároveň sa držať s deficit uvedené vyššie.

Zvýšená fyzická aktivita zvýši váš energetický výdaj

Dostať nejaké cvičenie je zdravý spôsob, ako zvýšiť množstvo kalórií spálite každý deň a bude pomáhať s chudnutie, keď v kombinácii s rozumné kalórií kontrolované stravy. Najlepšie zo eco slim reviews všetkého je pre tých, ktorí nemajú radi beh, alebo ísť do posilňovne, je to naozaj nezáleží na tom, čo fyzickej aktivity, ktorú robíte.

Jednoducho si vyberiete niečo, čo vás baví, a držať sa ho za dlhodobom horizonte, či je ísť na prechádzku s priateľmi, navštevovať tanečné triedy, alebo dokonca, že má sex, je to naozaj nezáleží.

Zvýšená konzumácia ovocia a zeleniny sa vytláčajú menej zdravej stravy

Ľudia, ktorí majú významné ovocia a zeleniny príjem mávajú menšie problémy riadenia ich hmotnosti. Je to hlavne preto, že ovocie a zelenina obsahujú vlákniny, ktorá bude udržať si plnú dlhšie prevencia snacking na menej zdravej stravy.

Cieľ konzumovať aspoň päť porcií zeleniny a dve porcie ovocia každý deň. Určovanie veľkosti porcie ovocia je ľahké, jeden stredne kus za doručenie.

Znížený prísun rozne vysokým obsahom cukru/tuku potraviny a nápoje

Keď sa snažia schudnúť, je dôležité, ak chcete obmedziť množstvo vysokým obsahom tuku a cukru dobrovoľných výber potravín, ako sú triesky, torty, muffiny, sušienky a sladkosti. To platí všeobecne pre všetky jedákov, vrátane vegáni, vegetariáni, a jedáci mäsa.

Tieto potraviny poskytujú málo výživové dávky a prispieť významné množstvo cukru, tuku, a preto prázdne kalórie. Ak chcete schudnúť, skúste vymení tieto potraviny s zdravšie snack možností, ako ovocie, jogurt, surová zelenina, orechy, a dokonca aj syr na celozrnné sušienky.

Obmedziť spotrebu alkoholu na jeden alebo dva nápoje

Alkohol prispieva neuveriteľných 7 kalórií na gram; preto je prekvapujúce, Eco slim prečo mnohí konzumenti majú problém dosiahnuť významné zníženie hmotnosti. Keď pitie, je vysoko odporúčané, aby ste obmedziť spotrebu na jeden alebo dva alkoholické nápoje, ktoré sa nachádzajú s vodou. To vám pomôže obmedziť svoju spotrebu kalórií a významným prínosom pre vaše zdravie a pasu.

LEAVE A REPLY