10 Tipov Pre Starostlivosť O Pleť Pre Ženy Nad 50

Starostlivosť o vašu pokožku, je potrebné v každom veku. Ale akonáhle ste kríži 40, musíte kopnúť ho do zárezu s niekoľko ďalších krokov. Vek naozaj trvá daň na vašu pokožku. Oslabuje kolagénových štruktúr, ktoré majú vplyv na štruktúru a tón vašej pleti. Výsledok, ste odišiel zápasiť s nepekné vrásky a škvrnité ovisnuté kože.

Kým si jednoducho nemôžete zase hodiny späť na život, môžete sa aspoň veku elegantne.

A tu sú 10 krásy a starostlivosti o pleť tipy, aby tak urobili.

Ísť ľahko na make-up

Ženy nad 50 rokov by sa mali rozhodnúť pre svetlo, viac prirodzený vzhľad make-up. Uistite sa, že používate správny make-up. Make-up predmety by mali byť dobrej kvality. Malo by byť tiež určené pre váš typ pleti.

Nechcem vystúpiť bez opaľovací krém


Slnko spôsobuje viac škody na koži, ako čokoľvek iné. To je vinníka pre vrások a pigmentových škvŕn. Vybudovať vaša pleť obrana uplatnením opaľovací krém každý deň. Slather ju veľkoryso na tvári, krku a rúk. Neuspokojte sa pre všetky opaľovací krém menej ako 30 SPF. Cestovná cestovná veľkosť krém v kabelke, aby ste mohli znova použiť ho kedykoľvek je to potrebné.

Môžete tiež znížiť na slnku, tým, že nosia dlhé rukávy košele, slnečné okuliare a široký-brimmed klobúk.

Upokojuje suchú pokožku

Spoločný sťažnosť u žien nad 50 rokov je, že ich pokožka sa zobrazí vyprahnuté a apatický. To má tendenciu sa dostať šupinatá v čase. Je to preto, lebo jeho nízky obsah vlhkosti spôsobené častým slnku. Tiež, s vekom, prirodzenú schopnosť produkovať hydratačné oleje sa zníži.

Jeden spôsob, ako obnoviť pleti vlhkosť používať hydratačný krém. Musíte hydratujú pokožku po kúpeli alebo na umývanie. Môžete stratiť vodičky, ako aj éterických olejov ako mandľový olej. Vitamín E je dôležitý zlúčenina, v každom pokožky produktu.

Nepoužívajte čistiace prípravky, ktoré vysušenie pokožky ďalej. Test výrobku, predtým, než idete všetci von a použite ju. Rozhodnúť sa pre krémový čistiaci prípravok, ktorý opustí svoju tvár mäkká a pružná po každom umývanie. Udržať si hydratáciu tým, že pije veľa vody. Okrem toho, že musíte jesť zdravú stravu.

Vyhnite sa veľmi teplej vody

Vaše vody na kúpanie nesmie byť príliš horúca. To okráda pokožky, jej prírodné oleje, takže to vyzeralo, suché. Nechajte vodu byť vlažný. Ak je vaša pokožka je príliš suché, vyhnúť umývanie pokožky príliš často.

Olúpať na týždennej báze

Vaše opravy kože sa sám na dennej báze. Odumreté bunky hromadia na hornej vrstvy pokožky. Je to vrstvu odumretých kožných, ktorá vám dáva unavený vzhľad. Teda, exfoliácia na týždennej báze, je potrebné. Musíte olúpať tvár aj telo. Suchý štetec exfoliácia technika pred vaňa naozaj robí divy pre vašu pokožku. Je to nielen zbaví odumretých buniek, ale tiež zlepšuje krvný obeh pomáha podmienky, ako sú kŕčové žily.

Môžete použiť niektoré hotové pleťové masky a telo kroviny. Ak ste však len o používaní prírodných zložiek na koži, ktoré môžete urobiť svoje vlastné telo kroviny.

Prestať fajčiť

Fajčenie spôsobuje predčasné starnutie kože. Tak, prestať fajčiť.

Anti-aging krémy

Zatiaľ čo väčšina ľudí odmietajú potrebu anti-aging krémy, môžete ich použiť na zásobovanie kože s trochu viac kolagénu. Kolagén je štrukturálnych bielkovín, ktoré vlastní vaša pokožka spolu. Tam je menšie množstvo kolagénu sa vyrábajú ako váš vekom. Tiež, vlákien, stáva slabším výsledkom poklesnutý, zvadlé pokožky.

Anti-aging krémy pomáhajú zvýšiť prirodzenú produkciu kolagénu v tele, a tým zohrávajú kľúčovú úlohu pri kože opravy a omladenie. Robia pleť pevnejšia. Avšak, to recenzie produktov aj predtým, než si kúpiť a používať ich. Vitamín A výrobky sú skvelé na zlepšenie vzhľadu jemných liniek a vrások. Väčšina z nich sú k dispozícii len ako predpis produkty.

Dostatok spánku

To nie je s názvom krásy spánku bez dôvodu. Na opravy kože a regeneruje sám, zatiaľ čo vy spíte. Dostať 6 – 8 hodín hlbokého spánku sa pohodlne starostlivosť o kožné problémy, ako sú tmavé kruhy pod očami, vačky pod očami a jemné vrásky okolo úst.

Cvičenie na záchranu

Cvičenie môže tiež zmeniť spôsob, ako vyzerá vaša pleť ako to zlepšuje krvný obeh. Taktiež reguluje ďalšie telesné funkcie zabezpečiť živiny, ktoré sú správne rozdelené v celom tele.

Nechajte vašu pleť

Mali by ste skontrolovať vašu pokožku pravidelne. Náhle zmeny štruktúry alebo tón musí byť podaná oznámenie o váš lekár.

Pri rokovaní s starnutiu pokožky, existuje jedna vec, ktorú si musíte zapamätať. Nemusíte byť schopný vyzerať mladšie, než naozaj ste. Ale určite je možné dobre vyzerať na svoj vek a pohodlne vo vlastnej koži!

LEAVE A REPLY