Nájsť Váš Účel – Vaša Chrbtica je Nevyhnutné Úlohu v Telo, Dušu, Ducha Povedomia

Nájsť Váš Účel – Vaša Chrbtica je Nevyhnutné Úlohu v Telo, Dušu, Ducha Povedomia
Rate this post

Vedomie je dar, ktorý dostávame postupne, ako sme ísť životom a uvedomiť si. Uvedomiť si, nie je nutne niečo, čo nás všetkých. Niektorí z nás sú dokonale šťastný, že nevie, čo sa naozaj deje a žije v našich blissful nevedomosti. Myslím, že to naozaj závisí od toho, kde chcete vyskočiť z povedomia vlak! Mohlo by to trvať celú cestu na zážitok z vašich jednoty, alebo by ste mohli hop off kedykoľvek zastaviť na ceste.

Samozrejme, môžete dostať späť, a existuje veľa mapy trasy vlaku trvá, avšak, nie každý sa rozhodne ísť celú cestu. Je to preto, že každý zastaviť má niečo pre vás naučiť, získať a rásť. Ako sa vám žije na každé zastavenie je iný a ak sa pokúsite použiť stratégie, ktoré ste použili na predchádzajúcu stanicu budete mať smolu. Tak veľmi často, ľudia si vyraziť na stanicu môžu zvládnuť na chvíľu. Ovládajú úroveň povedomia, ktorí tam žijú. Možno, že dokonca ak tam je niečo, čo pre nich v ďalšej stanice, ale oni radšej zostať pohodlné, kde ich životné skúsenosti, cíti oboznámení a pohodlné.

Dar vedomia je o schopnosť pozorovať.

Niektorí ľudia rozhodnú, aby sa zamerať na ich fyzickú funkciu, a to je všetko. Niektoré dať všetku svoju pozornosť na riadenie a vyjadriť svoje emócie. Ostatní trávia svoje dni snaží nájsť skutočný zmysel samostatne. Môžeme pokračovať, aby sa na pozorovanie na vyššej úrovni vedomia, opýtať sa, čo leží v priestore možnosti a potenciál a vybrať nové správanie, ktoré sa skúmať a rozširovať tento vrodený potenciál byť „viac“. Konečne sme mohli vidieť, čo bola pravda, všetci spolu… že tam nikdy nebol žiadne oddelenie medzi seba, druhých a svet okolo nás. My všetci sme jeden.

Dar vedomia je plne prijatá, keď sme schopní pozorovať na každom stupni povedomia – funkcia, emócie, pocit seba, správanie a spojenie. Z uvedomenie si seba ako jednotlivca, ľudské telo, ktoré je v niektorých štátu, pracovný poriadok, na paradox, že individuálne duše a všetky stvorenia v rovnakom čase, dar vedomie trvá niekoľko vrstiev vedomia pozorovania.

Môžete pozorovať, či je alebo nie vaše telo funguje tak, ako chcete a faktory, ktoré ovplyvňujú jeho funkciu. Môže pozorovať svoje emocionálne rozsah, rôzne pocity, ktoré sa vyskytnú, a ich vplyv na fungovanie organizmu. Svoju myseľ, svoje limity a čo to vám umožní cítiť a nebudete cítiť ako definujete svoj zmysel pre seba môže byť dodržané. Možno zistíte sami sledovať myšlienky, máte z miesta, ktoré musia byť z mimo myseľ. Keď budete dodržiavať za svoje ego, môžete priniesť v vedomím svojej duše. Ale čo sa potom stane, ak chcete sledovať za dušu?

To, čo je mimo dušu?

Že by sa celý vesmír a všetky stvorenia. To by Boh v prípade, že je to, čo hovoríte. Tak ako sa vám pozorovať zo skúseností je jeden so textílie vesmíru? Keď budete dodržiavať vaše bezduché táranie, horný myseľ sa pýta, prečo robíte to pre seba. Keď budete dodržiavať, ktorí ste v rámci vašej limity z miesta potenciál a možnosti, vaša duša je pozorovateľ. Ak ste venovali pozornosť svojej duše a ako to weaves do jednoty s vesmírom, nie je tam žiadne oddelenie medzi pozorovateľa a pozorované. Ste len jeden.

Každá úroveň pozorovanie vyžaduje vyšší stupeň komplexnosť a flexibilitu v rámci chrbtice. Je to preto, že úroveň energie na každej úrovni vedomia je viac koncentrované, silné a intenzívne. Ak chrbtica je príliš pevné, aby podporu, to bude rozobrať alebo energiu len nebudú prenášať sa cez to. Ak napätie je príliš vysoká pre kábel, to bude topiť nadol. Ak látka nie je len dobrý vodič energie, energia sa jednoducho zvoliť inú trasu. Keď sa naši ľudia nemajú integrity na podporu koncentrovaná energia jednoty, a to buď hranolčeky nás, alebo prechádza nás. To je však vždy čaká nás ak chcete byť pripravený na prenos.

S chrbtice, ktoré je flexibilné a adaptabilné dosť na prenos energie v každej úrovni vedomia je rozhodujúce pre vývoj vášho vedomia. Zakaždým, keď sa dostanete z povedomia vlaku do stanice, cieľom je poučiť a rozvíjať integrity dostať sa naspäť a prejdite na ďalšiu stanicu. V každej stanici je potrebné vypracovať novú úroveň integrity v chrbtici, inak budete pociťovať bolesť alebo treba ísť späť stop. Ste visí na jednej stanici a nie poučenie, alebo by ste mohli využívať dostať sa späť na vlak? Ako dobre ste prijíma dar vedomie, Piaty Dar Chrbtice?

LEAVE A REPLY