Liečba vrások – Vyskúšajte Tieto Jednoduché a Účinné Domáce opravné Prostriedky pre Vrásky

Liečba vrások – Vyskúšajte Tieto Jednoduché a Účinné Domáce opravné Prostriedky pre Vrásky
Rate this post

„Chcete vyzerať mladšie!!!“ Len náhradné 10 minút denne a budete zase späť hodiny 10 rokov do 15 dní. Nové kozmetické mantra, ktorá má prijať väčšina našich 40+ mladé ženy tým, že búrka je ošetrenie vrások.

Starnutie je nezvratná nepretržitý proces. S časom, koža postupne stráca svoju pružnosť, čo v vrana nohy, vrásky a starecké škvrny. Ako jeden prekročí 30 rokov, pleť sa stáva tenšie a je schopná ponechať si dostatok vlhkosti, aby, že očarujúce svietiť.

Pleť starne oveľa rýchlejšie, kde došlo k slnku, čo vedie k tvorbe vrások. Ide najmä o tvári, krku, dekoltu, chrbtov rúk, a topy predlaktia.

Vrásky sú zvyčajne dva typy – jemné povrchové linky a hlboké brázdy.

Čo spôsobuje vrásky?

V priebehu času, dermis v našej pokožky stráca kolagénu (bielkoviny) a elastínu (vlákien, ktoré zabezpečujú elasticitu pokožky), takže koža stenčuje a má problémy dostatok vlhkosti pokožky. Tuku v podkoží, ktorý dáva pleti mäsité vzhľad tiež začína miznúť, epidermis začne deformovať, a vyhladzuje vrásky.

Faktory, ktoré podporujú tvorbu vrások zahŕňajú:

1) Fajčenie a alkoholizmus

2) Svetlo stiahol ľudí, pretože oni sú viac náchylné k lúčmi.

3) Dedičnosti,

4) Oblečenie – menej na slnku, v menšej pravdepodobnosti zkrabatění. (čiapky, dlhé rukávy a pod.)

5) Povolanie – vonkajšie povolania, vedie k predčasné vrásky

Liečba vrások –

Dobrou správou je, že včasná prevencia a liečba môže udržať vrásky na uzde. Anti-ageing starostlivosť o pleť sa stala multi-milión dolár priemysel. Nový hybrid slovo „cosmeceutical“ vstúpil do našej slovnej zásoby (kozmetické + farmaceutické).

Výber liečby závisí od faktorov, ako je vek, miesto vrások a individuálnej tolerancie vedľajšie účinky.

Najjednoduchší spôsob, ako sa vyhnúť vrások, je na obmedzenie expozície na slnku. Použiť opaľovací krém s 15 SPF (sun protection factor) alebo vyšší, kým ísť von blokovať škodlivé UV lúče od poškodenia pokožky.

Pite veľa vody, aby sa udržať pokožku hydratovanú. Hydratujú suchú pokožku, najmä počas mesiacov, kedy je vzduch suchšie.

Jednoduchá dostupnosť cez pult proti vráskam a anti-aging krémy, zvlhčovače, celulitídy krémy. Kde na jednej strane, ich kozmetické vlastnosti sa používajú na formátovanie zdrojového kódu; liečivé vlastnosti, patrí liečenie, liečba a prevencia.
Kozmetická chirurgia urobil inroad na ošetrenie vrások. Pozor tu – akýkoľvek typ plastickej chirurgie, či jeho botox injekcie alebo chemické peelingy sa musí vykonávať len odborník.

Nízka spotreba plazmy regeneráciu kože liečba. Energie, stimuluje tvorbu nových kožných rastu v cieľovej oblasti a môže byť použitý na zníženie vrások alebo povrchových kožných lézií.

Našou pokožkou, prechádza kontinuálne erózie s vekom, preto by bolo veľmi nerealistické očakávať trvalé ošetrenie vrások. Tieto procedúry nie sú vyrobené na mieru podľa individuálnych potrieb, ale správne by sa liečba mala dorazili, iba po konzultácii s odborným lekárom. Mnoho ľudí si vyžaduje opakované ošetrenie alebo v čase kombinácia liečby.

Robiť anti-wrinkle krémy vlastne funguje?

Väčšina anti-wrinkle krémy sú obohatené o silný anti-oxidant a rôzne vitamíny s cieľom vyvolať kožné bunky rozmnožovanie a dodávky znížené kolagénu.

Máme mnoho anti-aging krémy od Loreal, Garnier, atď. ľahko dostupné na trhu. Pravidelné masáže s týmito krémy postupne napína pokožku tkaniva tým, že zvyšuje krvný obeh. Je však dôležité mať realistické očakávania od akéhokoľvek druhu liečby.

Kozmetické chirurgii a vrásky –

Rok 2002 je rokom začal Botox šialenstvo, ale Protox ošetrenie vrások je synonymom dnes (ešte získať schválenie v Indii). Ad punch line je „žiadne ihly, žiadna operácia, žiadne kyseliny peelingy, len skvelý produkt na zníženie vrások za rozumnú cenu“.

Botox, ktorý sa nazýva obeda liečbu v USA, má regulačné schválenie a je široko propagované v Indii. Nie OTC liekov, ktoré sa vyznačuje v hornej časti 5 minimálne invazívne postupy na odstránenie vrások. Náklady na liečbu pohybuje medzi Rs. 5000 do Rs. 8000 v závislosti od oblasti, liečený.

Kolagénové injekcie, hoci v prevádzke za posledné 2 desaťročia, majú dočasný efekt 3-4 mesiace. Hovädzí kolagén je aplikovaný na vyplnenie vrások a znížiť ich viditeľnosť. Tvárové vrásky okolo čelo, bradu a líca reagovať aj na túto liečbu.

Iné chirurgické postupy zahŕňajú mikrodermabrázia, kyseliny glykolovej peelingy, chirurgické facelifts, laserový resurfacing. Štúdie ukazujú, že výsledky týchto kozmetických procedúr, ktoré nie sú dlhotrvajúce a nepredstavujú veľké riziko.

Domáce opravné Prostriedky pre Vrásky

  1. naneste kašou zrelý banán na tvári pravidelne utiahnuť vašej pokožky.
  2. Pravidelné tváre je veľmi účinné pri kontrole vrásky. To je tak, pretože masáž zvyšuje krvný obeh a napína svaly a tkanivá.
  3. Punkcia 3 kapsule vitamínu E. Pridať 2 lyžičky jogurt, 1/2 lyžičky medu a 1/2 lyžičky citrónovej šťavy. Aplikujte na tvár. Dovolenka na koži, asi 10 minút a opláchnite. Je to užitočné a účinné Domáce opravné Prostriedky pre Vrásky.
  4. starecké škvrny sa môže stať slabšie uplatnením citrónovej šťavy, niekoľko krát denne.
  5. Aplikovať pastu z kurkumy prášku s šťavy cukrovej trstiny odstrániť vrásky a predchádzať starnutiu kože. To je ďalší účinné Domáce opravné Prostriedky pre Vrásky
  6. Ak chcete zabrániť vrásky, platia čistý a bez zápachu, ricínový olej.

Ak hľadáte pre kompletnú Popoluška transformácie, pravdepodobne sa ho nájsť v každom krém alebo liečby. Tam môže byť len zlepšenie, ale nie celkom vyliečiť. Takže jedna a jediná liečba je, kombinovať zdravého životného štýlu, zdravej strave od začiatku na dosiahnutie mladší vzhľad tváre

LEAVE A REPLY