Fast Burn Extreme – názory, cena, kde kúpiť

Fast Burn Extreme – názory, cena, kde kúpiť
5 (100%) 1 vote

Zvýšiť Vaše Spaľovanie Tukov Potenciál Počas a Po Cvičení

Väčšina ľudí vie, že robí nejakú formu cvičenie je prospešné nie len pre straty nežiaduceho telesného tuku, ale aj pre zlepšenie Fast Burn Extreme celkového zdravia. Avšak, mnoho ľudí si neuvedomuje určité faktory, ktoré môžu výrazne zvýšiť spaľovanie tukov potenciál pri vykonávaní cvičenia a počas rekonvalescencie (zvyšok). Štyri z najdôležitejších faktorov, ktoré treba zvážiť, sú: časový interval od posledného jedla, typ vopred cvičenie, jedlo, intenzita aeróbne cvičenie a typ cvičenia (aerobic versus odolnosť školenia).

Fast Burn Extreme – Slovensko, zloženie, komentáre, podvod

Časový Interval od Posledného Jedla Uplatniť Výkon

Ako dlho by niekto čakať pred uskutočnením cvičenie s cieľom maximalizovať množstvo tuku spálené počas podvod cvičenia Fast Burn Extreme a zatiaľ čo odpočíva? Slovensko Existuje množstvo štúdií, ktoré adresa táto otázka a ukázali, že spaľovanie tukov je väčšie, keď cvičenie sa vykonáva po jednodenný rýchlo, alebo ráno pred raňajkoval.

Jednej takejto štúdii (1) sa pozrel na jedenásť nadváhou a nepovolaných mužov viac ako 4-mesačný kurz robiť aeróbne Fast Burn Extreme cvičenia vykonávať po buď cez noc rýchlo alebo 3 hodiny po požití štandardné jedlo. Autori podvod poznamenať, Slovensko že množstvo tuku spálené počas cvičenia bola výrazne vyššia tieto jednodňové rýchlo, Fast Burn Extreme ako po 3-hodiny po jedle. Oni tiež uviesť, že spaľovanie tukov ešte vyššie počas obnovy (kľudová) fáza v pôstu skupiny. Na záver, množstvo tuku spálené zloženie počas cvičenia a zatiaľ čo odpočíva bol výraznejší pri cvičení bola vykonaná po jednodenný rýchlo, ako rozdiel od 3 hodiny po jedle.

Ale, čo ak si nemôže Fast Burn Extreme uplatniť prvá vec v dopoludňajších hodinách v dôsledku časového obmedzenia, a pracuje sa neskôr popoludní alebo večer je viac praktické – aké sú vaše možnosti? Načasovanie vašej poslednej zloženie večeri je ešte komentáre veľmi dôležité, ako pre množstvo tuku spálené počas relácie Fast Burn Extreme výkon. Výskumy (2) študoval účinky cvičenia na spaľovanie tukov v ôsmich nadváhou a obéznych žien v dvoch skúšanie cvičenia: ten, vykonáva 1 hodinu po jedle a iné vykonané 3-hodín po požití rovnaké jedlo. Množstvo tuku spálil bol väčší počas cvičenia a počas odpočinku v 3-hodinu po jedle skupiny.

Zrátané a Fast Burn Extreme podčiarknuté: Ak je komentáre vaším cieľom je k strate telesného tuku, potom čím dlhšie budete čakať, po jedle, tým viac tuku sa vám bude horieť nielen pri cvičení, ale neskôr, zatiaľ čo odpočíva.

Fast Burn Extreme – názory, forum, preskúmanie, vedľajšie účinky

Vopred cvičenie, Jedlo

To, čo jete pred vykonaním cvičenie je tiež veľmi dôležité, pokiaľ ide o množstvo tuku spálené počas cvičenia a potom neskôr počas Fast Burn Extreme rekonvalescencie. Jednotlivci, ktorí konzumujú sacharidy pred výkonom, a to názory najmä sám, vo veľkom množstve alebo vysoký glykemický hodnotenie, brániť ich schopnosť spaľovať telesný tuk počas cvičenia, a potom v pokoji. Osem zdravé sedavé ženy boli kŕmené buď s vysokým glykemickým alebo low-glykemický raňajky Fast Burn Extreme 3-hodiny pred chôdza na 60 minút(3). Každý jedál, mali rovnaké množstvo sacharidov, bielkovín, tukov a celkové kalórie, ale líšili v glykemický index hodnotenia a celkovej vlákniny: low-glykemický názory index jedla bola vyššia v vlákniny. Výskumy poznamenať, že množstvo tuku spálené počas Fast Burn Extreme cvičenia bolo dvakrát toľko po low-glykemický jedlo ako s vysokým glykemickým jedlo preskúmanie oboch spotrebované 3-hodiny pred cvičením. Množstvo tuku spálené počas post-exercise odpočíva bola tiež vyššia v low-glykemický index skupiny.

Glykemický index rating odzrkadľuje Fast Burn Extreme rýchlosť, pri ktorej sacharidy sa strávi a vstrebáva do krvného obehu následok zvýšenie krvného cukru a inzulínu. Čím vyšší glykemický index rating rýchlejšiemu Fast Burn Extreme vstrebávaniu forum a následné krvného cukru a inzulínu polohách. Inzulín, hormón produkovaný pankreasom žľazy, reguluje cukor a tuk využitie. Pri zvýšenej, uvoľňovanie tukov z tukových buniek je potlačený.

Niektoré spoločné s vysokým glykemickým potravín konzumuje na raňajky sú obilnín (kukurica, ryža, pšenica), okamžité vedľajšie účinky Fast Burn Extreme ovsené preskúmanie vločky, biela múka pečivo (prípitok, bagels, croissanty, šišky), zbavený tiolov, džemy, a biele zemiaky (hash browns).

Zrátané a podčiarknuté: Ak je vaším cieľom je, aby napáliť tuku v tele, potom konzumovať low-glykemický sacharidov v kombinácii s forum kvalitné bielkoviny a tuky aspoň 3 hodiny pred vykonaním vedľajšie Fast Burn Extreme účinky cvičenia. Nekonzumujú športových nápojov, sladkých ovocných štiav alebo vysokým glykemickým sacharidy pred pravidelné cvičenie – ak tak urobíte, bude brániť vaše spaľovanie tukov potenciál.

Fast Burn Extreme – ako použiť, prísady, kontraindikácie, účinok

Intenzita Cvičenia

Všeobecne platí, že množstvo tuku spálené počas cvičenia je v nepriamej úmere k intenzite. Inými slovami, tým vyššia je intenzita cvičenia menej tuk sa spaľuje (pri výkone) s cukru (glukózy) stále dominujú zdroja paliva. Samozrejme Fast Burn Extreme účinok, ako použiť toto je veľmi zjednodušený výklad – skutočné úrovne intenzity cvičenia, je dôležité, aby vaše fitness stav. Lepšiu kondíciu, efektívnejšie vaše svaly budú spaľovať tuk počas cvičenia, a zároveň v pokoji.

Aerobic fitness je určená Fast Burn Extreme schopnosť jednotlivca (srdce a pľúca) zásobovanie tkanív kyslíkom počas cvičenia, a je známy ako VO2max. Vyššie niekoho VO2max, tým väčšie sú jeho aerobnú kondíciu. Cieľom je zvýšiť účinok vašu schopnosť spaľovať tuk počas cvičenia a zároveň zvýši celkový aerobnú kondíciu. Výskum (4) ukázala Fast Burn Extreme ako použiť nám, že cvičenie na 40% VO2max je optimálny pre spaľovanie tuku pri cvičení a väčšiu aeróbnej kapacity sa dosiahne vtedy, ak sa vykonávajú na 60-80% VO2max. Ako si preložiť VO2max v realistickejšie a jednoduchý prísady Fast Burn Extreme spôsob, ako pochopiť a používať? Bez vymysleného lab zariadenia alebo vykonávať testovanie, jednoduchý spôsob, ako určiť požadovaný výkon intenzity rozsah je výpočet maximálnej tepovej frekvencie – všetko, čo potrebujete, je váš vek a jednoduchého vzorca (5).

Maximálna Tepová frekvencia (HRmax) = 205.8 – (0.685 x vek)

Príklad Vek = 45
205.8 – (0.685 x 45)
205.8 – 30.83 = 175
HRmax = 175 úderov za minútu
Teraz, keď vieme, ako vypočítať vašej maximálnej srdcovej frekvencie, všetko, čo musíte urobiť, je vziať percento, Fast Burn Extreme že počet založené na požadovanej úrovne intenzity pre maximalizáciu vášho spaľovanie tukov prísady potenciál: 40% VO2max, je rovnocenný s 63% maximálnej tepovej frekvencie (6). Na Fast Burn Extreme zlepšenie aeróbnej kapacity a fitness, zvýšenie a 60% VO2max je ekvivalent 75% maximálnej kontraindikácie srdcovej frekvencie, a 80% VO2max, je rovnocenný s 88% maximálnej tepovej frekvencie. Pomocou Fast Burn Extreme maximálnej tepovej frekvencie vyššie uvedenom príklade, môžete ľahko zistiť vaše optimálne spaľovanie tukov a aerobic fitness zóny srdcovej frekvencie.

175 maximálnej tepovej frekvencie x 63% = 110 úderov za minútu
175 maximálnej tepovej frekvencie x 75% = 131 úderov za minútu
175 maximálnej tepovej frekvencie x 88% = 154 úderov za minútu
Vo vyššie uvedenom príklade, optimálnu tepovú frekvenciu počas cvičenia pre spaľovanie tukov je 110 úderov za minútu, kontraindikácie a na zvýšenie aeróbnych Fast Burn Extreme fitness srdcovej frekvencie rozsah je 131-154 úderov za min. Avšak vzhľadom na spaľovanie tukov sa najlepšie dosiahne pri nižšej intenzite a zlepšenie aeróbnej kondície sa vykonáva pri výkone na vyššie intenzity – ako sa podarí dosiahnuť oboje?

Fast Burn Extreme – cena, on-line, kde kúpiť, lekáreň

Jedným riešením je interval aeróbnym tréningom. Tento typ Fast Burn Extreme aeróbne cvičenie zahŕňa obe nízkej intenzity a vysokej lekáreň intenzity v jednom cvičenie relácie. Príkladom tohto typu cvičenia: teplá až na niekoľko minút na nízkej intenzity, potom zvýšte intenzitu až 63% maximálnej tepovej Fast Burn Extreme frekvencie alebo v cena príklade vyššie, 110 úderov za minútu. Cvičenie na tomto intenzity pre 5-minút, potom zvýšte intenzitu až 75%-88% maximálnej tepovej frekvencie pre 1-minútové Fast Burn Extreme (131-154 úderov za minútu vo vyššie uvedenom príklade). Ďalej, pomaly sa intenzita vracia do vášho 63% maximálnej tepovej frekvencie pre ďalší 5-minútové sedenie, opakujte tento krok 5: 1, 5 1-minútového intervalu, kým váš požadovaný čas cvičenia je hotové. Na konci relácie, ochladenie na pár minút pri nižšej intenzite pred zastavením.

Zrátané a podčiarknuté: Ak je vaším cena cieľom spaľovať tuk, realizovať interval aerobic training program. Cvičenie na 63% Fast Burn Extreme maximálnej tepovej frekvencie s periodicky sa zvyšuje v intenzitou medzi 75 až 88% vašej maximálnej tepovej kde kúpiť frekvencie. Samozrejme, len cvičenie, ak ste fyzicky schopný a boli zúčtované na to svojho lekára.

Typ Cvičenia (aerobic versus odolnosť školenia)

Obe aeróbneho a silového tréningu (weight-lifting) sú dôležité formy cvičenia, ktoré rozvíjajú rôzne systémy a vyžadujú rôzne formy palív na Fast Burn Extreme udržanie. Ako je vysvetlené vyššie, aeróbne cvičenia on-line vykonávať pri nižšej intenzity spaľuje viac tukov počas cvičenia, ale keď intenzita v zvýšil viac lekáreň cukru, je využívaná. Odpor školenia je high-intenzity forma cvičenia, a Fast Burn Extreme preto si vyžaduje využitie cukru skôr ako tuk počas vykonávania cvičenia, ale počas post-exercise recovery množstvo tuku spálil zvyšuje. Takže otázka je, ako by jeden začleniť tieto druhy cvičenia?

Je to aeróbne cvičenie v kde kúpiť kombinácii s záťažou (vzpieranie) vykonáva v rovnakej relácii (concurrent školenia) lepšie, ako robiť ich samostatne na striedavý dní? Štúdie ukazujú, že robí odpor školenia Fast Burn Extreme sám je lepší, aeróbne on-line cvičenie na pálenie tuku, kalórií do dvoch hodín po skončení cvičenia. Toto je známe ako prebytok post-exercise spotreba kyslíka (EPOC) a predstavuje množstvo kyslíka využiť telo na návrat do pre-cvičenie stav – počas tejto doby, tuku v tele je rozdelené dodanie energie, potrebnej.

LEAVE A REPLY